Skocz do zawartości
ReDBuLL96

Podanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ReDBuLL

Wiek: 20

Doświadczenie (w byciu adminem): teraz małe, ale kiedyś byłem adminem jednym ze serwerów Zbytowni.

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 5 - ale szybko się uczę :c

Staż w CS-sie: Około 3-4  lat :D

Steam / NonSteam: NonSteam - niestety :C

Dlaczego Ty: Zazwyczaj jestem codziennie, chce pomóc innym adminom (których jest coraz mniej), zgłaszam często na u@ i po prostu nienawidzę grać z ludźmi którzy grają na haxach tylko dla zabawy, przeszkadzając tym innym graczom gre :D

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Zazwyczaj 4-5h dziennie :D

Kontakt: Forum lub Tele : 887-622-253

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/RedBull/80.72.34.124:27034/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

 

Chcę pomóc innym adminom (których jest coraz mniej)

 

 

 

 

 

 

 

 

Osobiście, nic do Ciebie nie mam, ale jesteś troche cichy i słabo się odzywasz, jakoś dużo też nie grasz, patrząc na gt nie widać że poświęcasz 4-5h dziennie. Właśnie doszło do nas 2 adminów, teraz jest nas 11 gdzie ostatnio przy 9 Kita nie chciał więcej, nie wiem jak teraz będzie. Doświadczenie niby masz ale amx nie umiesz, w sumie to żaden problem. Jestem neutralny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


* wiek  +,

 

* zgłasza na u@  +,

 

* komunikatywny  +,

 

* aktywny  +,

 

* AMX  - , ale myślę  że amx szybko ogarniesz,

 

 

 

Szczerze mówiąc jestem neutralny.Normalnie dał bym ci na tak,grasz już dość długo z nami i masz same plusy, z wyjątkiem amx, chodź myślę że szybko opanował byś  jego obsługę. Tylko że mamy już sporą grupkę adminów, dlatego nie wiem czy jest warto rekrutować kolejnego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Obecnie posiadam liczne grono adminów czyli 11. Jest to dla mnie wystarczająca ilość.

 

W dodatku chyba nie jesteś na bieżąco, cześć adminów których wymieniłeś nie ma admina od 2 miesięcy lub więcej. A to mówi samo za siebie.

 

 

 

Proponuje Ci, abyś popracował nad  komunikacją z innymi.

 

A przede wszystkim pokazał, że Ci zależy na pomocy serwerowi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...