Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Pozdro modkiem ? :O

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imie:Adrian

2. Kontakt:Steam/pw/ts/gg/fon(priv)

3. Lokalizacja:Koszalin

4. Czas jaki Poświęcasz dla CS-a:Taka norma to 4h

5. Czas Który poświęcasz dziennie na forum (około):+- tez 5-6h (pc on to i forum) Mam już taki tyk jakby.

6. Posty (min. 50 sensownych):1151 Dokładnie

7. Co chciałbym zrobić na Forum (uzasadnienie):W sumie polepszyć ale chyba już bardziej się go nie da.

8. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum:Na pewno moim ukochanym serwerem codem jak i resztą.

9. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi:Oczywiście.

10. Posiadanie cierpliwości i systematyczności:Tak.

11. Coś o sobie:Mam na imię Adrian pochodzę z średniego miasta Koszalin w województwie zachodniopomorskim.Mam 16lat chodzę do 3 klasy gimnazjum imienia Janusza Korczaka.Ludzie którzy mnie znają wiedzą ze nie lubię konfliktów, ale za to mam dobre poczucie humoru.Lubie pożartować i się pośmiać.Myślę ze nic nie dodam każdy chyba mnie zna i napisze prawdę czy się nadaję. Jak widzicie robię co mogę dla serwera jak i forum.

12. Doświadczenie (Czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko, Oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB):Tak ale to stare czasy ale chyba wszystko pamiętam chyba że jest coś nowego

13. Obowiązkowe mikro:Posiadam.

Własnie zapomniałem dopisać. Dobrze że pablito o tym wspomniał. Nie kierujcie się że mam opiekuna bo mogę wam przysiąc że ogarnę 2 posady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak.

 

 

 

Ale myślę, że masz już funkcję Opiekuna i powinieneś na razie ogarnąć tą funkcję.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Tak. wymagania spełniasz , Pod warunkiem ze bd i na Cod mod grał i forum pilnował to Ci daje duże tak

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pozdro, ja powiem tak, nie dawno zostałeś awansowany na Opiekuna serwera/adminów. Pokaż wszystkim, że to Cię nie przerasta. Gdy okażę się, że wszystko okej i nad wszystkim panujesz, wtedy złóż podanie. 

 

Przeglądałem historię twoich Warn'ów, i z przykrością muszę stwierdzić, że jest ich aż "9". 

 

Moderator powinien świecić przykładem i nie mieć na swoim koncie, żadnego.

 

Moje zdanie co do twojego podania znasz.

 

 

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem neutral tak jak napisał Procentowy dostałeś awans na rang Opiekuna Adminow Cod czego gratuluje ale musisz pokazać że na Moderatorze ci bardzo zależy i ze z ranga którą teraz masz sobie poradzisz

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Reprezentant czemu ty jesteś taki wrogo nastawiony do każdego. Myślisz ze jak napiszesz każdemu Nie to będziesz miał większe szanse? kpisz sobie. Pozdro ma Opiekuna ale się udziela w przeciwieństwie do ciebie :) OGarnia Myslę Reprezentant że poprostu zazdrościsz mu tego do czego doszedł! Pozdro jestem na Tak :) Ogarniasz to i ogarrniesz i Modka :) Na przykład n-ty dzień ma Opiekuna i Super Moderatora a awansował z Moderatora to w czym problem? NA TAK!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W ostatnim czasie poprawiłeś się i to bardzo , dostałeś Opiekuna 200 , zajmujesz się tym serwerem najlepiej jak potrafisz , więc poświęć się dla tego serwera . Jestem na nie , również z tego powodu jakie podał Procentowy , chodzi o warny . Powodzenia .

 

 

 

Ps : Sheen uspokój się to jest jego zdanie, więc daruj sobie .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podzielam zdanie Procentowego.

 

Niedawno awansowałeś i powinieneś całym sercem skupić się na tej funkcji, którą otrzymałeś.

 

Rozbraja mnie to jak ludzie walczą o zielony kolor : (

 

 

Jesteś Adminem, Opiekunem Adminów, poczekaj z miesiąc, pokaż, że odpowiedzialna ranga jaką jest Opiekun Adminów jest w Twoim zasięgu ręki i radzisz sobie z nią doskonale i wtedy złóż podanie.

 

 

Jestem na nie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pozduś jestem tego samego zdania co Smyku.Sprawdz się w tej randze opiekuna a w następnym podaniu będę na tak ale na razie niestety na Nie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Masz już sporo rang z których się wywiązujesz :) jesteś miły, można z Tobą porozmawiać :) Jestem na tak :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sorka, ale ja jestem na NIe, ostatnio otrzymałeś ważną range - Opiekun adminów, a także na swoim koncie masz inne posady. Uważam, że sobie nie poradzisz, biorę pod uwagę przy tym to co kiedyś wydarzyło się na codzie. Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na 200 lvl radzisz sobie bardzo dobrze ! I jestem pewny że taka ranga jak Moderator forum nic Ci nie zaszkodzi(w sensie nie że utrudni Ci prace nad 200) i na pewno ją ogarniesz !

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście, że jestem na tak spoko wariat i straszny ogar. Ma już kilka rang, ale myślę, że ogarnie i moderatora. Pozdrawiam i życzę powodzenia. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmm no nie wiem... Niedawno awansowaleś na opiekuna... Narazie jestem na nie bo obawiam sie że cie to przerośnie. Pokaż nam że te rangi które już posiadasz to dla ciebie pikuś a zmienię zdanie. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...