Skocz do zawartości
Gość

[ODRZUCONE]podanko

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:K3RYSA

 

Wiek: 16 lat

 

Doświadczenie (w byciu adminem):bardzo dobre byłem adminem prawie na każdym serwie na którym grałem

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10):9 bez pisania pluginów

 

Staż w CS-sie:7 lat

 

Steam / NonSteam:Ns niestety

 

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami:http://www.gametracker.com/player/K3RYSA/80.72.40.110:27034/ czas niestety krótki ale szybko to nadrobie grając na tym serwie w ciagu tygodnia bede juz miał dużo godzin przegranych , ale chciałbym zaznaczyć że grałem na tym serwie jeszcze jak h@ był Piotr22 na edivision , potem Joakim , i inni właściciele , teraz mam taki czas ponieważ grałem na zombi modach i gungamach ale teraz powracam do cod moda , niektórych graczy także kojarze z tego serwa jak grali wtedy co ja , albo moj tary nick :Zginiesz

 

Dlaczego TY .!:chciałbym pomóc graczą i serwerowi banując graczy  którzy nie potrafią grać i używają czitów itp

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:5-6h czasami więcej

 

Kontakt:47381206 siedze na nim 24h

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


K3RYSA-byłeś dobrym adminem na tym serwerze sam cię pamiętam z tych sieci ale niestety jestem na NIE.

 

Głównym powodem to jest brak steama bez tego nie ma co składać podania,sieć steama wymaga od każdego składającego podanie na admina.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***


odrzuc.png




Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

Uzasadnienie: Zakup steama i ponownie staraj się o admina. Do tego czasu popraw aktywność na forum.



Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie



Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...