Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Klasa CHORĄŻY

Rekomendowane odpowiedzi

siema. Teraz po resecie trochę uporządkowano klasy i wybory klas, ale dlaczego usunięto klasę CHORĄŻY??? A została ta którą stworzył pozdro600 ostatnio? Mająca tyle więcej że USP, 1/3 z noża i lepsze staty. Ale za to mniej rakiet o 1.

 

 

Np. duchem generała nie grał nikt.. A został:/

 

Teraz po resecie miałem zamiar kupi VIPa i fajnie pograć, dobrze że sie nie pośpieszyłem:/

 

A chorążym ja grałem i czasem widziałem że ktoś tam próbował. PROSZĘ! o przywrócenie tamtej klasy! Te klasy które są teraz są jeszcze bardziej wyciaćkane i wykoksane, tylko więcej stató i lepsze zdolności. A jedyna klasa którą mi się fajnie grało została wywalona:/ Jeszcze raz proszę o przywrócenie jej. Zawiodłem się.. serio:/

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Klasą chorąży nikt nie grał i teraz została zastąpiona moją gdyż nagle zaczeło nią grać wiele osób. Chorąży miał na -inteligencje a moja klasa ma na + ale ma 1 rakiete.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie grał nikt bo nie odkryli potęgi chorążego..;] A mi szło nawet dobrze od 50 lvl gdy był full int.

 

A owy Duch generała jakoś się zmienił? Bo te nikt nim nie grał za bardzo? Umiejętności chyba żadnych nie dodano, a staty??

 

Może jakiś podwójny skok i granat HE można by mu dać?;]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...