Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Konkurs..........................Top 3 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym zaproponować konkurs "Top3 serwera".konkurs polega na tym, że odbywa się reset ranku, oraz gracze spierają się o top3. 

 

Osoba która ma 1 top dostaje nagrodę, osoba która ma drugi top także oraz top trzeci też. Jeżeli konkurs się odbędzie, PORONUJĘ!! Aby nagrodami były : 

 

1 miejsce : Wybrane klasy premium np. SuperED

 

2 miejsce :Vip+weźperk

 

3. Slot.

 

 

Konkurs ma na celu pokazanie, że warto grać na serwerze, jak i kupować premium. To jest tylko propozycja,nie musi być od razu wdrożona w życie.  Pozdrawiam Winterek. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja osobiście jestem na neutral ale lekko na tak bo nic się takiego na serwie nie dzieje że przyciąga graczy.

 

Czemu na nie ponieważ:

 

- Gracz bez klasy premium nie ma dużych szans z gracze który lata na premium.

 

- Nie każdy gracz może siedzieć 24/7 żeby być w Top3. 

 

-Jest duża ilość cziterów a nie zawsze w danym momencie jest jakiś admin na serwerze. Taki cziter może szybko wskoczyć do Top3 gdy ma dobre perki.

 

 

 

Według mnie nagrody mogą być takie:

 

1 miejsce : Wybrana klasa premium oprócz SuperED + Vip+wezperk

 

2 miejsce : Wybrana klasa premium oprócz SuperED

 

3 miejsce : Vip+wezperk

 

 

 

A jeśli chcemy organizować konkurs to trzeba pilnować cały czas serwera od cziterów i zorganizować nagrody.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Konkurs jest dość ciekawy lecz sęk w tym, że Ci którzy mają premium to jest wiadome, że będą w top3 i dla graczy którzy premek nie maja to szanse na top3 są znikome

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Smyku, ja dzisiaj grałem rebiliantem, wystarczy mieć AWP SNIPER + Fart strzelca i eliminator i do topki dojdziesz raz dwa. Ja dziś zacząłem a już 89 rank rebiliantem, bo premką 1 :D 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


tak? to wbij na serva gdy grajaja ci co sa teraz w top3 zobaczymy czy dasz rade? na serverze okolo 6+ osób ma premke to ci którzy premki nie maja to cieżko jest byc w top3, ale wiem da sie bo gdy jeszcze nie mialem adma gralem amadeuszem i bylem top1

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...