Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Skarga na Morderce.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Data i godzina:  27.12.2013r.

Nick admina/gracza, który zawinił: Morderca

Dowody:  

 

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina Morderca. 

[AMXBans] Pozostalo ci 27 minut i 34 sekund bana. 

[AMXBans] Zbanowany Nick : OpC* 

[AMXBans] Powod : ' ogarji ping i kladki ' 

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ multi-head.pl/amxbans/ 

[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 27891434 ' 

[AMXBans] Twoje IP : ' 77.254.137.55 ' 

[AMXBans] =======================================

Świadkowie: Gracze na serwerze.

Uzasadnienie: Mapa de_westwood. Gram od samego początku ową mapę, żaden z graczy nie skarży się na jakiekolwiek klatki czy, hahaha "ping". Wchodzi sobie adminek, Morderca, który myśli, że jest Bóg wie kim, ponieważ przecież ON MA RANGĘ ADMINISTRATORA. W dupce się poprzewracało za przeproszeniem? Staty najlepsze na serwerze, gram sobie w najlepsze, ping nie dochodzi do 30 - DO 30! A tu BUM. Ban za ping i kladki, w dodatku na 30 minut. Przepraszam bardzo, nie wiesz, co to jest ban na 5 minut? Notorycznie wchodziłem z dużym pingiem i dlatego postanowiłeś dać Mi bana na 30 minut? Ja po prostu tego nie rozumiem. Wydaje Mi się, że dostawałeś ode mnie w tyłek w grze, postanowiłeś sobie wyeliminować zagrożenie, dałeś Mi bana i gitara - nie ma go, to mogę spokojnie pograć. Nigdy nie widziałem, żeby za brak klatek i ping 22 dostać bana na 30 minut. Domagam się nie upomnienia, ostrzeżenia i przetłumaczenie temu, jakże zacnemu administratorowi, aby uspokoił trochę emocje i popatrzył z czego żyje. Ban jest bezpodstawny, a Ja nie mam zamiaru być robionym w konia. I nie, nie posiedzę sobie 30 minut, ban zaraz minie albo jest on króciutki - nie. Nie będę zrywał banów za coś, czego nie zrobiłem, nie było na mnie skarg, tylko z własnej, jakże przepięknej zachcianki administrator banuje mnie i gra zadowolony w najlepsze.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Staty miałeś elganckie ponieważ może tego nie widziałeś ale Cie nosiło po pare kratek na boki.. byłeś praktycznie nie trafialny.. z 3x widziałem akcje. nie tylko moja jak i innych jak rakieta trafia w Ciebie.. a tak na prawde jestes pare kratek w bok i Cie omineła. lub z awp.. typ Ci plecy robił stałeś w miejscu strzał w Ciebie a ty zyjesz bo jesteś gdzieś indzej.. Jak Cię Klatki nosza to może nawet takiej świadomości nie masz.. I nigdy nie daje bana bo mi sie tak podoba. Sumiennie wykonuje swoje obowiązki.. I grasz co dzinnie. i co dzinnie można mnie powiedzieć ze bjiesz i powiesz ze co dzień Ci bany daje? Nie.. Chyba że na to Zasłużysz. tyle z mojej strony pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ciekawe, ponieważ grałem od 9 rano - co mapę miałem takie same staty i żaden z graczy nie skarżył się na jakiekolwiek klatki. Ping poniżej 30, interp ustawiony na 0.01, raty 25000 i niby mam klatki? Chyba tylko Ty je widziałeś, serio. Nie mam takiej świadomości, bo mnie nie noszą, tyle, heh.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jest wycinek z konsoli - chodzi Mi o powód, jaki dostałem i czas. Nie mam zamiaru dostawać za każdym razem bana od Mordercy z tego samego powodu, bo tylko On widzi jakiś problem, inni razem ze mną NIE. Poza tym, oczywiste jest, że nie kręcę demka nonstop, bo szukam skargi i problemu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sorka , że w zamkniętym .

 

 

 

Morderca , moim zdaniem troszeczkę przesadzasz . Bo banować od razu za ping na 30 min , to z lekka przesada . A w amx bans , nie ma banów , OpC za ping albo coś w tym stylu . Tak więc , albo upomnienie , albo w konieczności ban na 5 min wystarczy . Jesteś bardzo doświadczonym adminem , a taka sytuacja i tłumaczenie się, że nie mogłeś go trafić, nie jest podobna do Ciebie . Dziękuję .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...