Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]To ja też :D

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick na TS: Zielonaa.

2. Wiek: 20 lat

3. Doświadczenie: Nie mam ale szybko się uczę :D

4. Mikro(obowiązkowe): Oczywiście mam:)

5. Ile dziennie poświęcasz na TS?: 3-4h zależy od dnia

6. Dlaczego właśnie ty: Spędzam dużo czasu na ts, wszyscy mnie tam praktycznie znają. Jestem aktywna, miła i uważam, że ogarnę tą posadę:)

7. Co wprowadzisz na naszego TS: Miła atmosferę, porządek, przestrzeganie regulaminu przede wszystkim! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rónież duże TAK!.. Miła, pomocna, ogarnięta, przestrzega regulaminu, ma poczucie humoru. spełnia wszystkiego wymagania,  Ma szacunek ludzi :D No i jest jedną z nielicznych Kobiet w naszej sieći która dobrze pełni powieżone jej zadania ! Duże TAK od mnie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Wszyscy teraz spróbujmy  :D bo tu rangi dostaje się za darmo i niesprawiedliwie  :) bez względu na zasady w regulaminie  ;) ups.. wybaczcie za słowa prawdy  :)

 

 :>

 

 

Ode mnie masz duże tak jesteś spoko koleżanką i na pewno ogarniesz tą posadę. Ps morderca pisze się ode mnie nie odemnie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Zbyt dużo płaczu. :( Na nie.

 

 

Płaczu ?:) Ja tylko domagam się sprawiedliwości :) a ten płacz zawsze słuszny :) jeśli nie to mi to udowodnij,a potem się wypowiadaj :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak, na ts jest zawsze, miła, nie od dziś na MH, a co do doświadczenia to przecież nie jest to trudne zawsze można zapytać doświadczonych kolegów :) Powodzenia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Brak doświadczenia i kilka uwag prywatnych z mojej strony dyskwalifikuje Cię z tej funkcji.

 

Odrzucone.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...