Skocz do zawartości
pionteczekessa

Kilka propozycji/próśn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam parę propozycji oraz jedną prośbę, zacznę od prośby. 

 

Logo na forum jest trochę za szerokie i przy przeglądaniu tematów, forum mi się przesuwa w lewo, co jest trochę niekomfortowe. Prosiłbym o zmniejszenie loga. Następnie można zmienić bannery na rotatorze (czy jak się tam to zwie), chodzi mi o to: kliknij tutaj. Nikos zrobił takie bannery, więc skoro są to można je wgrać dla odświeżenia. Następna propozycja wiąże się z fanpage na facebooku. Można by zamieszczać na nim załóżmy co tydzień lub co miesiąc jednorazowy kod, pozwalający aktywować vipa lub premium na jakimś serwerze, zyskalibyśmy parę lajków i być może kilku nowych graczy. Kolejna propozycja to założenie serwera minecraft. Chętnie bym się nim zajął (wgrał mody, pluginy, zbudował mapę), ponieważ mam dosyć dobrą wiedzę na ten temat.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem za propozycjami. Nawet bym mógł się fp zaopiekować. Pisać nowości, co się dzieje na forum i serwerach itd.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Propozycje dobre :) Jestem za . Najbardziej za tym "Następna propozycja wiąże się z fanpage na facebooku. Można by zamieszczać na nim załóżmy co tydzień lub co miesiąc jednorazowy kod, pozwalający aktywować vipa lub premium na jakimś serwerze" 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobre propozycje to są jak najbardziej jestem na TAK ,a z tym logiem masz racje jest niewymiarowe trzeba troszkę przyciąć,i będzie git. :)

 

I jeszcze do tych propozycji bym dodał AmxBans ponieważ kiedyś było a teraz po kryzysie sieci nie ma tego

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...