Skocz do zawartości
Gość

[ODRZUCONE]Podanie KasaBlanek

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: KasaBlanek

 

Wiek: 17

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Dosyć spore ... Miałem adma na wielu serwerowniach

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 11

 

Staż w CS-sie: 6lat

 

Steam / NonSteam: Niestety NonSteam ale będe kupywał stema

 

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami: http://www.gametracker.com/server_info/80.72.40.110:27034/top_players/?query=KasaBlanek&Search=Search /// Troszke mało , ale to nadrobie - regulamin poznałem bdb

 

Dlaczego TY .!: Często Gram na serwerze ... Gracze mnie lubią ... I często zdarza się sytuacja , że jest odpał , a nie ma admina ... Poza tym chciałbym pomóc w rozwoju serwera ,gdyż ten naprawdę mi się spodobał .

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 2-5 godzin

 

Kontakt: Tylko przez Forum

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Będe na tak jeśli będziesz miał Steama godziny wiadomo dobijesz,na serverze tez Cię widze nie przeklinasz jesteś kulturaln, tylko to Znajomość AMX mnie troche martwi gdyz napisaleś 11 a jest max 10 i nie wiem czy to dla żartów czy jak? Tak jak napisalem jak bedziesz mial Steama to na Duże tak a tera neutral w strone tak.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na NIE!!

 

-Steam

 

-Godziny

 

-amx 11? hmm ciekawe

 

-Wiek 17? ostatnio dalem ci bana na 30min powod mikro+16, miales cos piskliwy glos,to cos tu nie gra...

 

Gracze cie lubia? hmm na codmodzie praktycznie nic i nikt nie pisze, na ShoutBox piszesz dopiero jak dostaniesz bana..

 

Tak jak pisalem wczesniej na NIE

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Adrenaline Więc morze pójdziesz ze mna na ts i posłuchasz mego głosu??? Bardzo chętnie , nie mam nic do ukrycia z banem się pomyłiłeś... I jeszcze 1 - Jeśli kupie steama mogę się starać o admina???

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

odrzuc.png

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...