Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Problem z banem

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko ;) Mam trochę niekorzystny dla mnie problem, otóż grałem u Was na serwerze DM przez prawie miesiąc. Wszystko ładnie, pięknie. 26.11 lub 27.11 (nie pamiętam dokładnie) było mniej ludzi na DM więc postanowiłem zagrać na FFA. Wchodzę, akurat dobrze zacząłem, fartem 7:1 staty a tu banik. Nie wiem na jakiej podstawie ponieważ każdy był na otwartej przestrzeni więc WH nie wchodzi w grę, a na AIMA nie ma screenów, a admin dał mi bana z dopiskiem coś tam "wrzuć screeny na forum". Wychodzę z Cs'a wkurzony, nie sprawdziłem w konsoli, więc nie wiem kto mi go dał. A tu screenów nie ma. Z sytuacji w której dostałem bana wynika, że admin chyba trochę nie ogarnięty. Wiem, powiecie "Nie ma ss'ów nie ma unbana" ale co za to mogę, że mi ich nie zrobił? Poza tym długo grałem na DM i nikt nic się nie skarżył, dziwne trochę :) Nick akurat miałem (L), więc może admin, który pamięta sytuację coś się wypowie na ten temat, a Wy podszkolicie go w dawaniu SS'ów :) Pozdrawiam ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No spoko, 24h gdzie wtedy wasze forum nie trybiło, dlatego po czasie :) SS'y wiem gdzie szukać, a ich nie ma. Cheatów nie używam, na słowo też bym pewnie nie uwierzył także rozumiem ;)

 

 

@ Przepraszam, to ja jestem do tyłu :P Po dacie znalazłem parę plików .TGA, zawsze dostawałem tylko .JPG ;p więc to pewnie będzie to, także temat do zamknięcia :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...