Skocz do zawartości
Gość

[PRZYJĘTY]Podanie Adr3naline

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Adr3naline 1945r

Wiek:17

Do??wiadczenie (w byciu adminem):By??em adminem 5razy na innych serverach takich jak CodMod,OnlyDD2 i FFa

Znajomo?????? AMXX (W skali 1-10):6/10

Sta?? w CS-sie:3-4lata

Steam / NonSteam:Steam

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami:http://www.gametracker.com/player/Adr3naline%201945r/80.72.40.110:27034/

Dlaczego TY .!:Chcia??bym dopilnowa?? server aby nie grali na wspomaganiach(aim,wh,sh), Da?? innym graczom przyk??ad, Wiem ??e to nie jest ??atwe ale dawa??em rady na innych serverach wi??c tutaj powinienem sobie te??  rade da??

Czas jaki dziennie po??wi????casz na CS-a:3-4H zale??y te?? o kt??rej ko??cz?? praktyki a tak??e u mnie w domu, przewa??niej jestem od godziny 17-18 do 21-22

Kontakt:STEAM_0:0:35105689 nick: Adr3naline

Sprawie forum b??d?? wchodzi?? codziennie i kontrolowa?? sprawy ;]

Mog?? te?? wspiera?? server kosztami

 

Dzi??kuje za uwag?? pozdrawiam Adr3naline ;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK 

 

Mimo tego , ??e nie masz godzin i klejenie zda?? ci nie wychodzi :P 

 

Przekona??e?? mnie podaniem  jako nie liczny ,  piszesz szczerze ,  my??l?? , ??e dasz rade :) 

 

Ale dobij godzinki , nie wiem czy wiesz ale Admini musz?? teraz przegra?? 7 godzin na serwerze tygodniowo na serwerze kt??rym s?? Administratorem . Posied?? troch?? na forum , daj si?? pozna?? na ts :) 

 

Pozdrawiam. 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

akceptht.png

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...