Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Smolensk wh ponowienie

Rekomendowane odpowiedzi

Ten gracz byl na tym demku odpalony!!! Wiem, ze gra dobrze i ze gra bez haxow ale w tym momencie mial wh. Na serverze gral czeat, multihack! i wtedy smolensk wyszedl i wszedl na server. W pewnym momencie stal za skrzynka na respie ct w tym ciemnym rogu i mierzyl m4 w strone bombside B poczym za jednym strzalem walnal banie gosciowi o nicku "efekt lucyfera", ktory zapewnie to pamieta i potwierdzi. wtedy odrazu zaczelem robic demko, uchwycilem tylko tego skana, przanalizujcie to jeszcze raz i wlaczcie wh, zeby bylo latwiej, poza tym troche logiki.. gdy dowiedzial sie, ze mu robilem demko zaczla obrazac, ze mnie w domu jebia i tak dalej tak jakby wiedzac, ze juz tu nie pogra z mojego powodu, bo mam demko.. normalnie gdy sie mu mowilo, ze gra na haxach ( a nie gral) to wysmiewal graczy lub poprostu ich ignorowal!

 

 

dlatego prosze o ponowne zapoznanie sie z demkiem i zbanowanie tego gracza! pozdro

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przeanalizowaliśmy jeszcze raz tą akcję. Bardzo dziękujemy Tobie, że tak bardzo starasz się pomagać :) Kręć częściej demka graczom odpalonym. Jeszcze raz napiszę. GRACZOM ODPALONYM, nie czystym. Gracz bana nie dostanie, bo jest czysty. Kolejnym razem bardziej się postaraj ;)

 

/Close

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...