Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]60000 expa R44HIM

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o dodanie mi 60k (60000) expa za niezaliczone 2 misje: jedna 20k (misja brytyjska - ta przed rozbrojeniem 10 paczek), druga 40k expa (misja sowiecka - zabić 15 z USP).

 

W tej pierwszej nie dodało mi expa ponieważ wyrzuciło mnie z serwera po ukończeniu misji, a w tej drugiej zdążyłem zrobić misję w ostatniej rundzie na mapie de_nuke, a po zmianie mapy była rozgrzewka i dodało mi w klasie "brak" 40k expa. Proszę o pozytywne rozpatrzenie sprawy i o ewentualne zrobienie coś z tym żeby nie dochodziło do takich sytuacji...

 

 

NICK: R44HIM

 

klasa: kapitan

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ech...no ale gram po to i robie misję żeby ten exp otrzymać. Jeśli byłoby to 10k expa to... ale to 60k... to trochę jest. Ewentualnie proszę o anulowanie mi misji nr4 FABRYKA, zrobię ją jeszcze raz...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mi też tak nieraz się działo z różnymi misjami, ale się tym nie przejmuję i gram dalej. Moim zdaniem te misje są zbędne,dużo graczy ma z nimi problemy i się skarżą, a gra ma sprawiać przyjemność. Ja bym te misje usuną. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ja miałem ten sam problem z ostatnia misja zabij 20 z m3 ubiłem w ostatniej rundzie i mi nie zaliczyło po rozmowie z aquaxem dowiedziałem się ze niestety nie da się zresetować misji bo musiałby to robić całemu serwerowi a expa nie dodał...

 

 

 

 

 

moja rada - patrzeć na czas do końca mapy przed wykonaniem misji :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mnie nie interesuje to, że ktoś miał ten sam problem i jemu ktoś nie dodał expa, nie interesuje mnie także to, że występują bugi na mapie i nie jest to moja wina tylko serwera... wystarczyłoby tylko tyle zrobić, aby rozgrzewek nie było... hmmm jakby nie było to za PRAWDZIWE pieniądze kupiłem VIPa i od dłuższczego czasu wykupuję klasy premium i oczekuję czegoś w zamian - moim obowiązkiem jest przestrzeganie regulaminu serwera, a Waszym eliminacja błędów i rozwiązywanie problemów. Czekam na wypowiedź h@.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ohh jaki rażący egoizm "Mnie nie interesuje to, że ktoś miał ten sam problem i jemu ktoś nie dodał expa" :clapping:  Rahim to nie jest wina serwera, a wyłacznie Twoja. To, ze robisz misje w runde przed zmiana mapy to nie jest Twoj błąd? A serwerowi tak sie uwidziało, ze akurat jak skonczysz misje to Cie wyrzuci? Ja bym tu bardziej stawiał na połaczenie internetowe. Dodam tylko, ze tez mialem taka sytuacje - 30k z misji nie wpadło ale cóż nic sie nie stalo, lecimy dalej :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...