Skocz do zawartości
Gość

[PRZYJĘTY]Podanie ArtiX :]

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ArtiX

 

 

Wiek: 19

 

 

Doświadczenie (w byciu adminem): 2 swoje sieci. FTP proscizna, jak i komendy amx.

 

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): tak z 8 dzieki esl praktycznie wszystkie znam :D

 

 

Staż w CS-sie: 4 lata prawie

 

 

Steam / NonSteam: steam

 

 

 

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami: http://www.gametracker.com/player/ArtiX/80.72.43.106:27027/ widze ze 29 godz lecz zaraz pykne do tych 30 :> ( edit)

 

http://www.gametracker.com/player/I%20TAK%20NIE%20ZAMOCZYSZ!/80.72.43.106:27027/

 

to 2 nick na ktorym gralem na samym poczatu 

 

 

Dlaczego TY .!: A no wsumie twierdze ze fajnie sie tu gra, widze ze siec tetni zyciem, ciagle serwer pelen, a jak to mowia adminow nigdy za malo. Gram tu czesto, przez 2 tyg udalo mi sie 29 godz nabic i ogolem jak narazie pozadnych ludzi poznalem jak i adminow dd2. W sprawach FTP , amx zawsze sluze pomoca troche o tym wiem, moze kiedys dacie mi szanse zrobic ten wasz ranking ale to juz inna sprawa jak narazie to chcialbym dolaczyc do elity adminow dd2. Dodam tez ze czesto siedze na ts tzn. jak gram to siedze na ts. Pa :P

 

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: jak mam czas to wchodze na cs nie jestem zadnym maniakiem zeby np spedzac 10 godz kazdy ma swoje zycie prywatne takze. w tygodniu gram czesto lecz w weeknedy z 2 godz 

 

 

Kontakt: jesli bedzie taka potrzeba to podam steam/gg/fb/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


po 1 widze sprite ze edytowales posta wiec odpowiem ci na czesc tego co usunoles w stylu ze nigdy mnie na serwie nie widziales czy cos. Wiec sie nie dziwnie ze mnie nie widujesz jak wgl prawie nie grasz. ( bez urazy)

 

po 2 po co mam pisac bezsensowne posty skoro nie mam nic do powiedzenia.

 

po 3 jest napisane w regulaminie ze musi byc minimum 30 h przegrane, wiec w momencie pisania mialem 29. teraz jak spojrzysz na gametrackera bedzie 30 godz wiec spelniam punkt regulaminu. i tak ogolem uprzedzilem w podaniu jesli dokladnie je czytales ze mam 29 h

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Trochę boli w oczy ta mała aktywność na forum, bo konto założone tylko po to aby złozyć podanie. Żebyś czasem po otrzymaniu rangi nagle znikł i tyle po Tobie.. 

 

ale ogolnie jestem na Tak.

 

 

 

- godziny są, aktywność na serwerze również.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


czorny rozwalasz mnie :D. konto zalozone "Rejestracja: 15 paź 2013" a ty mi tu piszesz ze zalozone po to zeby napisac tylko podanie xD!. nie no ok jesli tak sadzisz ;]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po 1 aktywność na forum nie ma nic wspólnego z byciem adminem ponieważ musisz ogarniać na serwerze nie na forum, czorny. Po drugie konto ma juz dość długo a dla podania byłoby założone dzisiaj;) widuję Cię często na ts nawet graliśmy razem kiedyś :) wymagania spełnione na TAK :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety, ale na nie! w podaniu się nie wypowiadamy!!!

 

 

 

//Wypowiedź nie wnosi nic do tematu + można się wypowiadać w swoim podaniu [Ostrzeżenie] / LOVOnany.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Niestety, ale na nie! w podaniu się nie wypowiadamy!!!

 

 

 

 

 

 

Niema takiego punktu w regulaminach o zakazie wypowiadania się we własnym podaniu !!!

 

 

 

Co do podania jestem na TAK gracz często widziany na serwie , niema z nim problemów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Konto założone X czasu temu nie świadczy o aktywności na forum, która też jest wymagana. Serwer należy do ścisłej czołówki według rankingów, dlatego oczekujemy czegoś więcej niż wbicia 30h i złożenia podania. Dostrzegam osoby, które z większym natężeniem starają się zapracować na tę funkcję. Jeśli w ciągu tygodnia/dwóch (zależy od ciebie), progres będzie zauważalny, podanie zostanie zaakceptowane. Na ten czas zamykam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

akceptht.png

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...