Skocz do zawartości
#RELOP

[ZAMKNIĘTY]Urodzinowy wywiad

Rekomendowane odpowiedzi

Wywiad na przeprowadzony na luzie. Triker nawet szybko pisze.

 

 

Ja 

 

Trikuś

 

 

 

 

 

 

Cześć, z tej strony redaktor Multi-Head.pl, masz chwilę czasu na przeprowadzenie wywiadu?

 

Z chęcią.

 

 

Przedstaw się, napisz ile masz lat i gdzie mieszkasz.

 

Witam! Jestem Beniamin mam 16 lat, właśnie dzisiaj mam urodzinki. :> Mieszkam w wojewódzctwie zachodnio-pomorskim w Koszalinie.

 

 

 Wszystkiego najlepszego! Jak minęło Ci dzieciństwo?

 

Dziękuję. Szybko i fajnie, przez te lata zauważyłem jak bardzo się zmieniłem, na dobre oczywiście. :)

 

 

Dlaczego twierdzisz, że na dobre?

 

Znaczy, może źle to ująłem chodzi o to, że kiedyś lubiałem dogryzać, a teraz sie to zmieniło. No wiesz jak to gówniarze, trochę porozrabiać. Nie, oczywiście żartuje, po prostu patrząc na tamte lata i na te moge porownać co bylo kiedys a co dzis. :>

 

 

Masz 16 lat, więc przyszłość stoji do Ciebie otworem.  Jakie masz plany na przyszłość?

 

Jak narazie zamierzam ukonczyc Technikum na kierunku Geodeta, natomiast na studia zamierzam pójsc na Informatykę lecz wszystko jeszcze może się zmienić. :>

 

 

Opowiedz nam trochę o kierunku Geodezji.

 

No to tak Geodezja jest to dziedzina i nauka techniki zajmujaca się uzyskiwaniem informacji o elementach środowiska geograficznych kształtach i wymiarach czesci oraz określeniem na niej polozonych obiektow. :)

 

 

Widzę, że Wikipedia  przydaje się przy wywiadach. Koszalin to dość duże miasto, jak spędzasz w nim wolny czas?

 

Jeszcze dodam, że to nie Wikipedia, umiem te regułkę na pamieć, ponieważ od poczatku roku piszemy ja na lekcjach. :>

 

 

Tak Koszalin nie jest ani duży ani mały jest to wspaniałe miasto. :> Najczęściej spędzam czas z przyjaciółmi na mieście, bądź na osiedlu spotykamy się i czas wtedy nie gra roli. :>

 

 

Wiemy, że gracz pozdro 600 jest także z Koszalina. Widujesz się z nim?

 

Znaczy on mieszka na obrzeżach Koszalina, ja natomiast w Konikowie, jest to "osiedle, bądz dzielnica" Koszalina. Hmm wiesz ostatnio to nie za bardzo, ponieważ nie możemy nigdy się porządnie zgadać, ale myślę, że niedługo sie nam uda i wypijemy razem jakiegoś browarka. :>

 

 

Jakie piwo degustujesz?

 

Ogólnie to Somersby najardzej mi smakuje, jest jeszcze Lech i Brok. Dodam, że Brok to Koszalinskie piwo. :> I nie wcale nie jest takie złe. :) A redaktor w czym gustuje? :)

 

 

A przyznam, że Broka też lubię pić, nie jest za gorzkie i bardzo dobrze smakuje. Somersby moim zdaniem jest ciut za słodkie, wolę Łomżę lemonowe, Kasztelana niepasteryzowanego lub Wojaka.

 

Też nie najgorsze.

 

 

Jakie masz zainteresowania?

 

Od dziecka pasjonuję sie pilka nozna, grałem w dwóch klubach, a mianowicie: Kotwica Kołobrzeg oraz Bałtyk Koszalin.

 

 Interesuje sie równiez Parkour'em.

 

Od czterech lat cwiczę. :)

 

 

Jakie miałeś osiągniecia w tych klubach?

 

Jak to w grze strzeliło sie bramek kilkanascie. W Kotwicy mialem okolo 60-70 strzelonych bramek, natomiast w Bałtyku mialem okolo 40. :D

 

 

 

 

Na pewno oglądasz filmy. Jakie lubisz?

 

 

Najbardziej uwielbiam filmy akcji / sensacyjne oraz horrory. Nie narzekam też na jakieś dobre komedie czy dramaty. :)

 

 

Jaki film poleciłbyś użytkownikom MH?

 

Najbardziej to "Paranormal Activity" wszystkie cześci, "Dom woskowych ciał", "Szybcy i wściekli" 5-6, "Movie 43", "Straszny film" wszystkie cześci.

 

 

Wiem, że jesteś pasjonatem muzyki, ponieważ często mnie prosisz, abym Ci pograł na TS3. W jakich gatunkach degustujesz?

 

Tak to prawda, najbardziej uwielbiam rodzaje muzyk takich jak: dubstep, techno mixy, czasem nawet hip hop, bądz rap, lecz jest to rzadkie. Tak jak mówie najbardziej to uwielbiam muzyki gdzie jest dobre pierdzielnięcie basem. :)

 

 

Masz swojego ulubionego wykonawcę?

 

Hmm, nie sądzę, ponieważ slucham wlaśnie tego co mi w ucho wpadnie, ale jest to Skrillex, Aviici.

 

 

Jak zaczęła się Twoja przygoda z grą Counter-Strike?

 

Pewnego razu, a mianowicie bylo to 3 lata temu, gdy ogladając filmik na YT, kumpel do mnie zadzwonił i spytał się mnie czy mam CS bo szukaja ludzi do klanu. Byłem zszokowany, ponieważ kiedys jeszcze nie do konca wiedziałem co to był klan i w ogóle. No i postanowiłem zakupić CS razem ze steam. Szukając różnych sieci napotkałem sie na starego FFA Multi-Head, nazywało się to Cs-mh.pl, jak dobrze pamiętam i tak zaczęła sie moja przygoda z CS jak i rownież z MH. Dlatego też uważam, że MH to jest "całe moje zycie CS'a".

 

 

 Co byś zmienił na MH?

 

Jak narazie to nic, ponieważ MH ma bardzo ogarnietą administrację, powierzają funkcje odpowiedzialnym osobom no i co tu dodac, hmm no tak jak mówię jest wszystko ok. :>

 

 

Jaki jest Twój ulubiony mod na MH?

 

Kiedyś byl to COD MOD 200 lvl, a ostatnio na nim w ogóle nie grywam, ( z braku czasu ) lecz od jakiegos czasu ciagną mnie serwery takie jak FFA, 4FUN, ONLY DD2, DM w tym kierunku.

 

 

Jak mijają Ci urodzinki? Robisz jakąś imprezkę?

 

 Urodziny mijają mi świetnie. Tak impreza jest za tydzień, ponieważ postanowiłem, że w niedzielę nie opłaca się robić, ponieważ jutro jest szkola, więc zrobie je w piątek

 

(Triker zamyśłał)

Kiedy będzie weekendzik.

 

 

Jeszcze raz WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO. Kogo chciałbyś pozdrowić na koniec wywiadu?

 

Dziękuję serdecznie. Tak chciałbym pozdrowić wszystkich z MH.

 

Jak i również Ciebie. :)

 

 

Dziękuję. Pozdrawiam i polecam się na grilla.

 

Dziękuję. :)

 

 

 

// Zielony Kolor tylko i wyłącznie dla Moderatorów. Masz 10h na zmiane koloru. || Procentowy

/// Zmieniony kolor ||| ReloP

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Haha padłem kiedy przeczytałem pytanie jakie piwo lubisz. To takie strasznie fajne :x Proponuje dodać jeszcze jedno pytanie po tej imprezie, ile wypiłeś. :D

 

 

 

NAJLEPSZEGO TRIKER BENIAMINKU TY! :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Triker! Ej też się 3 listopada urodziłem :D Zgapiacz ;p fajny, luźny wywiad. :)

 

Post nic nie wnoszący do tematu. +1pkt/ sula

 

 

 

Miałem nic nie pisać ale co mi tam. Dla mnie jest to co najmniej śmieszne. Regulamin regulaminem ale bez przesady. Za chwilę połowa forum zostanie zbanowana za właśnie takie rozdawanie pkt. Tak samo jak upominanie osób piszących w UBT (świadków). Ktoś pisze że był wtedy na serwerze, potwierdza zaistniałą sytuację a ktoś go upomina? No bez jaj. Atmosfera na Multi się zmieniła. Dawniej było dużo luźniej, moderatorzy karali tylko za poważne rzeczy. "Łamanie regulaminu to błachostka?" ktoś zapyta. Bezsensowne wypowiedzi według mnie, to wypowiedzi nie zawierające niczego, lub zwykły spam znakami typu '"*-%&+/(%@" etc. Dodajcie jeszcze do tego reg. zakaz posiadania nick'u na litery , A, B, C, D, E, F, G, H, I, J, K, L, M, N, O, P, Q, R, S, T, U, V, W, X, Y, Z, i na cyfry parzyste i nieparzyste. To napewno zwiększy przestrzeganie tego całego regulaminu.

 

 

Może i dostane za tą wypowiedź kolejne pkt. (to już tradycja MH wnet będzie: "Dzień bez ostrzeżeń dniem straconym") ale powiem wam, że koło wiadomego miejsca mi to lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam 1 zastrzeżenie do wypowiedzi trickera. 

 

 

 

czasem nawet hip hop, bądz rap

 

 

 

Hip-hop to kultura a rap to muzyka. :)

 

 

 

A tak na marginesie wywiad fajny ciekawy i interesujący. Dobrze dobrane pytania. :)

 

 

 

Wszystkiego najlepszego.

 

 

 

 

 

+ może te wszystkie ostrzeżenia nauczą was tego, że warto czytać regulamin.

 

A tobie tricker trosze odpuściłem bo powinieneś dostać jeszcze 2 pkt :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oj sula wątpie z tymi %%% Bo troszke jednak przesadzacie.... Ej bez kitu sula jaja sobie chyba robisz z tymi %% to jest smieszne wedlug mnie, to sa wywiady a nie jakies wazne rzeczy, chodzi tutaj o humor i zabawe a nie, ze ty dajesz %% kazdemu kto sie wypowiedzial to jest smieszne... Bo wydaje mi sie, ze jadnak w tym dziale można by było troszke odpuścic tych %%.....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Fajny wywiadzik Już Ci Triker sto lat zyczyłem więc starczy. Sula weś się z lekka ogarnij Tu chodzi tak jak Triker wspomniał o zabawe o humor a ty to odbierasz jak stary zdziadziały Humanista ktorego nic nie bawi. Chłopakowi w urodziny %% dajesz weś człowieku :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


bardzo  wyluzowany ten wywiad  najlepsze to było to

 

 Urodziny mijają mi świetnie. Tak impreza jest za tydzień, ponieważ postanowiłem, że w niedzielę nie opłaca się robić, ponieważ jutro jest szkola, więc zrobie je w piątek

(Triker zamyśłał)

Kiedy będzie weekendzik.

  to zielone to kopiuj wklej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Heh uśmialem się ;p ale fajny i Najlepszego ;p

 

 

 

Heh, teraz zrób 10 reklam. Punkt ostrzeżeń za odświeżanie starych tematów. /BounDer

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...