Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciał bym aby skupili się na tej treści wiadomości admini, moderatorzy i head admin lub kto kolwiek inny odpowiedzialny za gre i jej przebieg. A wiec zaczne od błedów.

 

1 - Banowanie za uzycie broni na rozgrzewce, wybaczcie ale trzymanie LMP (myszki) caly czas to jak by strzelać z auto, wiec problemu nie ma gdy uzyjemy tak samo z nożem. A co wtedy gdy wlasnie wleci perk np Bunt? lub inny ktory daje nam bron i nie stety nie jesteśmy w stanie zareagować by puścic ? Bo bardziej orientuje sie nad tym by kogos z tej kosy zabic niż patrzeć na lerzace paczki pod nogami. Zresztą ja dostałem bana, nie co mnie to zirytowało czym przejawiło sie spamem na Szoutbox'ie.

 

Ale odrobilem i jestem czysty ^^

 

2 - Aktualnie nie znajduje sie na liscie AMX BANS, ale nie stety na server COD-MOD201lvl sie dostac nie moge, dlaczego???

 

sądze że to te "zawieszki" po końcu mapy, gdy przychodzi do reloga na nextmap, zawiesza sie z ost wynikiem calej druzyny i trzeba ponownie sie łaczyc z serverem albo najlepiej disconect i od nowa. To tylko moja mała mongolska teoria ale myśle ze z tym pomoge i wielu graczą, jeśli ta sprawa zostanie rozpatrzona i te bugi czy lagi zostana naprawione.

 

3 - Zminimalizujcie liczbe banów, tzn jeśli ktoś cos naprawde przeskrobie lub coś, bo z tego co zauwarzyłem to Admini sie nie pierd**la i banuja za co popadnie, nie mówie juz tu o moim przypadku. Ale kolegi Efekta lub tez poczatku gry, gdy perkiem teleport zle wycelowałem miejsce teleportu i zatrzymałem sie na 'TXT'... czy to powod do banowania? nie sadze. Tym bardziej jesli nic juz dalej nie idzie zrobic zbugowanym w teksturze ;)

 

 

 

Licze na konkretne odpowiedzi a tym bardziej pomoc ;) z góry dziękuje wasz Kimi :D !!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. To twój problem ze spamisz masz nikogo nie zabić z żadnej broni

 

2. Możliwe że spamowaliście jak był full serwer że chcecie wejść i serwer odebrał to jako ddosa. Zresetujcie ruter i pc jak nie pomoże to zostaje wam tylko czekać nic więcej.

 

3. Od tego jest regulamin nie przestrzegasz ban :*

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Naucz się zabijać PPM. Lub bądź bardziej uważny. Każde użycie broni jest tak samo karane.

 

2. Wyciąg z konsoli o banie poproszę

 

3. Łamanie regulaminu kończy się banem. W każdym przypadku. Nie umiesz używać teleportu- nie używaj

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...