Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Bez komentarza.. cod800

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: 20:40 02.11.13r

 

Nick admina/gracza, który zawinił: Lionblade

 

Dowody: Amxbans -->

 

Szczegóły bana page.png  Nick na stronie [2TM] PigulkaAdrenaliny Adres IP Ukryty Typ Bana IP Powód Bana Kampisz Wykonano 02.11.2013 - 19:37:56 Wygasa 02.11.2013 - 19:42:56 (2 Minut(y) pozostało) Zbanowny przez Lionblade (Lionblade) Zbanowany na Multi-Head.pl [COD MOD 800 RESET LVL] [.K.L.A.N.Y.] @ disCONNECT.pl (cs_assault)

 

 

 

 

 

Świadkowie: serwer

Uzasadnienie: Co to ma być na legalu sobie zmieniam staty bo sobie zresetowałem, a ten mi tutaj wyjeżdża z banem za kampienie...  Jest w ogóle ban za kampienie?? jedynie ostatecznie slay.. poprzedzony slapami..  I może byście dodali rozdawanie statów po 5/10/25/100, takiej sytuacji by nie było i mnie też to wkurza jak chce sobie dostosować punkty do perku i musze przez 2 rundy stac ! 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Admin może nie wiedział ,że zmieniasz staty , mogłeś mu napisać, że Ci to chwilę zajmie , może nie było by takiej sytuacji . Ban z takim powodem moim zdaniem nie mówi dla gracza nic . A co do skargi , to nie widzę tutaj dowodów . Więc  skargę zamykam + upomnienie .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...