Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Skarga 0mI

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Paszczak i wszyscy inni gracze

Admin, który zrobił Ci SS'y lub zawinił: 0mI

Data zdarzenia:dzisiaj 1 listopada 12:15

Opis sytuacji: Witam.Otóż   rzecz dzieje się na mapie de_eldorado . Ktoś z Ct połóżył działko tak że było praiwe na naszym respie.Wszyscy pisalismy adminowi co i jak .On oczywiście nic. Następnie na poczatku niektorzy skanowaki AWP przez płot . W 14 punkcie jest o tym że nie można przez peirwszę 7 sek.Admin co robi? Oczywiście nic. No i na koniec szczyt bezczelności. Napisałem mu że jest niekompetentny i dostałem bana za straszenie? i za to że mam isć napisać skargę? o co tu chodzi? Mam nadzieje że lepiej będziecie dobierać adminów. Pozdrawiam :)

 

AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Banned by Admin: 0mI
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl
[AMXBans] Reason: 'to idz pisz skarge i mnie nie strasz'
[AMXBans] Duration: '30 minutes'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_ID_LAN'
[AMXBans] Your IP: '80.54.11
 
/ostrzeżenie. /Consecuente

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie dosc ze sie ciskasz i obrazasz to jeszcze piszesz skarge ze ja nic nie robie was jest 30 na serwie z czego 25 piosze na u@ ten to tamten to nie da sie wszystkiego ogarnac na raz samemy wiec nie ciskaj sie ze nic nie robie tyle z mojej strony bana dostales za to ze mnie straszysz skarga

 

 

 

 

 

prosze co napisales

 

 

 

http://speedy.sh/VF2Jw/2013-11-01-00002.jpg

 

 

 

http://speedy.sh/Jt3rC/2013-11-01-00003.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ciskam sie? O_O  Człowieku masz admina to się wywiązuj z obowiazków.Nie potrafisz? To odwołaj się , proste.A co Ty myslisz że nic nie będziesz robił i wszystko będzie git? Jak chiałeś być adminem to musiałeś wziasć pod uwagę że ci cały czas bedą pisać na [email protected] nie teraz narzekasz i w śmieszny sposób się probujesz bronić.Obrażam? No musiałem napisać niekompetentny bo to słowo pasowało idealnie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skarga nieuzasadniona. Dodatkowo obraziłeś admina na serwerze. Zgodnie z zasadami panującymi w naszej sieci otrzymujesz ostrzeżenie za brak dowodów i obrażanie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...