Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Dodanie monet na cod moda 200lvl.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam propozycje,aby dodać monety za zabójstwo tak jak jest na codzie 800lvl.I za te monety można by było kupować perki,expa itd.

 

 

 

 

 

Pozdrawiam TiGeR

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Klany to dobry pomysł lecz co do monet mam mieszane uczucia :P Sklep jest tam możesz kupować perk lub expa....

 

 

 

 

Tak jest ale za kasę :P klany to może nie. Wgrać plugin z monetami to dobry pomysł jestem za ::)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Ja bym dodał że np za monety można kupić granaty ... Jestem za.

 

 

 

 

Tych HE to już wystarczy, będą ciągle je kupować, a dużo perków już to w sobie ma.

 

Co do monet i klanów to jestem przeciwny, jest dobrze tak jak jest teraz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Klany fajny pomysl jeszcze nigdy o tym nie slyszalem ale z monetami to na nie smieszmy mnie to co pisza inni ze monety he kupowac i co jeszcze?Moze jeszcze sie bedzie kupowalo perk i sie nazwe bedzie niego wpisywac?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do granatów to przesada gdyż klasa kapitan ma 1/3 z niego :P i będzie znów niepotrzebny spam to też odpada... Klany wcześniej już były i bardzo lagowały serwer, więc wątpię czy administracja się zgodzi na wgranie tego pluginu jeszcze raz.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem za ;D monety fajny pomysl :P Tylko zeby byla inna komenda na kupywanie za monety a nie na "/sklep" tylko np "/sklepm", zeby nadal mozna bylo kupic szybko i sprawnie perka czy cokolwiek a nie, ze wpisujesz /sklep i masz wybor 1 za dolary 2 za monety...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem to zły pomysł .  Te o to 2 Cod Mody muszą się czymś od siebie różnić, więc dawać to samo tutaj i tutaj to lekka przesada . Klany były , ale nie były zbyt dobrym pomysłem dlatego zostały usunięte .  

 

 

 

 

Jupik nie grasz na codzie to poco sie wypowiadasz. Jestem też za monetami oraz klanami.

 

 

 

Ale grał i to bardzo długo , więc taka uwaga jest nie na miejscu .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A mnie nie orzekonuja te 2 rzeczy poniewaz do monet nie jestem przekonany, a co do klanów no wlasnie.... mianowicie chodzi o to, ze byly wgrane wczesniej, lecz byl placz poniewaz, ja z bylymi adminami ( rowniez z tymi co sa) stworzylismy klan, ktorego nikt nie mogl rozwalic i byly ciagle placze, lecz moze sie cos zmienic, poniewaz polowa tamtych adminow juz nie gra wiec, moze sie jednak przekonam do klanow :>

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wypowie się H@ i zamknie temat ?Bo chyba już można podjąć decyzje ,dużo ludzi się wypowiedziało.

 

 

 

 

 

P.s Opos bez przesady.Jestem cierpliwy,ale temat już ma z 2-3 tygodnie -.-

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aquax ma studia, wiec jak bedzie mial czas to rozpatrzy ten post i podejmie decyzje o dodaniu monet. Napewno nie zostawi tematu bez odpowiedzi, odrobine cierpliwosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...