Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Regulamin- aktualizacja zakazu ataku przez 7s

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie chciałem przeprosić regulamin że nazwałem go pojeba..m. Equinzy masz rację, na pewno go to uraziło.

 

 

Chodzi o to:

13. 

 Nie strzelamy z jakiejkolwiek broni, bfg, airstrike, predator missle, awp, scout na resp wroga na mapach de_eldorado i de_alexandra przez pierwsze 7 sekund rundy. (Ban 30 min)

 

 

 

A dlaczego już na dust2002 można skanować i zabijać przed 7s? Trochę bez sensu, na eldo respy się nie widzą- na duscie2002 już tak i nie raz chcąc przejść na 2 stronę pada kilka osób bo wróg skanuje lub strzela przez okno.

 

 

Na assaulcie Ct może od razu nalot i wybić kilku graczy od razu, a na aleksandrii nie.

 

 

Jeśli zakaz to na każdej mapie, albo na żadnej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Daro ja cie zbanowałem gdyż posiadasz 0 kultury+ obrażasz adminów przez nazwanie regulamina tak jak napisałeś. Eldo i alexadnra ma mniejszą odległość od respów a z dd2002 uciekniesz wpore.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na naszym serverze zostało przyjęte , że nie robimy tego na tych 2 mapach . Jak zrobiłbyś to na każdej mapie , to była by zbrodnia .  Bo gra bez dobrego skana to nie gra . To jest ta różnica jak strzelasz przez okno (dust 2002) niż przez ścianę na Eldorado i drzwi na Alexandrii . Na 2002 musisz podbiec aby kogoś zabić poprzez skana , a na tych mapach bez ruszania strzelasz z respa na respa . A chyba nie chcesz padać po sekundzie rozpoczęcia rundy . -.-

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No i o tym napisałem na przykładzie assaulta i airstrike. Można też paść sekunde po rozpoczęciu.

 

 

 

Tak, nie jestem kulturalny i nie będę udawał bo po co? Ale nie wiedziałem że jeżeli napiszę że regulamin jest pojeba.. to obrażę w ten sposób adminów 80

 

To tak jakbym powiedział policjantowi że te przepisy są chore, a on by sie obraził :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...