Skocz do zawartości
isrin

[ZAMKNIĘTY]Podanie SerGiej

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imie: Karol

2. Kontakt: GG 12298411

3. Lokalizacja: Radomsko

4. Czas jaki Poświęcasz dla CS-a: Bardzo dużo , mam teraz coraz więcej czasu :)

5. Czas Który poświęcasz dziennie na forum (około): Też dużo , ponieważ jak nie mam ochoty na nic to lubie wejśc na forum i poczytać co ludzie piszą :) i w takich chwilach to nawet do 4/5 h na forum. ( nie myslcie że wchodze na forum tylko wtedy gdy nie chce mi się nic robić )

6. Posty (min. 50 sensownych): Są

7. Co chciałbym zrobić na Forum (uzasadnienie): Chciałbym ogólnie to pomagać , zamykać tematy które są zbędne , utrzymywać kulturę na forum.

8. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: Nasze serwery i forum 

9. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Jest :)

10. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Jest :)

11. Coś o sobie: Mam 17 lat niedługo 18 , lubię pomagać ludziom , jestem bez konfliktowy , 

12. Doświadczenie (Czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko, Oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB): w skrócie , IP.B od strony moderatora nie ma dla mnie tajemnic 

13. Obowiązkowe mikro: Mam 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sorka, ale jestem na NIE. Na forum może i długo siedzisz, ale nic nie robisz... ewidentnie, aby nabić godziny. Dobrym przykładem jest to jak miałeś ubt siedziałeś na 4um prawie 24/7, a w ciągu tygodnia nie sprawdziłeś żadnych SSów. Nie przykładasz się do swoich obowiązków.  Niestety jestem na NIE.

 

 

P.S. Sam czasem myślałem, że jestem bezbłędny, a zaniedbywałem obowiązki - prędzej czy później to zauważysz.

 

 

Pozdrawiam...

 

i mam nadzieję, że przemyślisz moje słowa.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sorry że w moim podaniu ale Nejmar , nie sprawdzałem ss'ów bo nie miałem zbytnio na to czasu , przychodziłem do domu włączałem komputer i musiałem wychodzić nieraz i zapominałem off go i się godziny nabijały , a że nieraz wychodziłem na ponad 5/6h to jak wracałem to nawet sił nie miałem żeby wyłączyć ten komputer xD. teraz mam czas i mogę siedzieć na forum i pomagać w ogarnięciu :")

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sorka, że się wtrącam, ale kolega up patrzy na mój post i bezmyślnie piszę... proszę o ukaranie go %.

 

Jesteś na 4um kilka dni więc nie masz pojęcia :>

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wybacz mi ale jestem na nie . Funkcja moderatora to poważna funkcja , która musi pochłaniać trochę więcej czasu . A Ty ostatnimi czasy prawie w ogóle nic nie robisz . Znam Cię już trochę i wiem, że stać Cię na więcej . Powodzonka :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeszcze raz i ostatni piszę w moim podaniu i jeszcze raz przepraszam za to.

 

Tak wiem że ta funkcja wymaga dużo czasu ale gdybyście dokładnie przeczytali to właśnie teraz go mam , wcześniej miałem dużo spraw do załatwienia , mało byłem na kompie chociaż on był włączony ale i tak chyba po 10 min nieaktywności na forum czas się chyba zatrzymuje i nie odlicza mi tych godzin które na nim przebywam ( nie wiem 10 albo 15 min zależy od ustawienia ) , więc sumują wszystko to ten czas który jestem na forum jednak jest "sprawiedliwie nabity",

 

I podania nie składam "o tak o"  bo były dni że aktywnością przebijałem innych , ale jednak lat mi nie ubywa a przybywa jestem coraz starszy , zaczynam myśleć racjonalniej , każdy mój wolny czas mam teraz podzielony nie tak jak kiedyś byłem NoLifem i liczył się komputer , teraz Przyjaciele , dziewczyna , nauka , treningi ale umiem znaleźć te 4/5 h na forum i cs'a , najczęściej to będzie po 21/22 nieraz o 16 zależy co mi wypadnie bo treningi akurat są w różnych godzinach ( ale teraz mam je co trzeci dzień a nie codziennie dlatego mam ten czas )

 

Na 100% h@'i wiedzą jak to jest bo są dorośli i też nie mają czasu nieraz nawet na wejście na komputer , robimy się coraz starsi większość zakłada rodziny i jednak tego multum czasu robi się mniej i mniej , chyba wiecie o co chodzi.

 

 

Moje podanie złożyłem nie dlatego że "O jestem moderatorem jak ktoś mi podskoczy to dam warna" tylko z myślą o was o forum i o tym że będę mógł wam pomagać ze spamem itp itd bo jak wyżej pisałem nie każdy ma na to czas , mam nadzieje że ktoś będzie miał swoje zdanie i przeczyta najpierw podanie potem napisze wypowiedź i przeczyta komentarze innych bo kilkanaście osób wzoruje się na wypowiedzi innych , gdyby H@ napisał pierwszy post i byłby na "TAK" to zakładam że niżej wypowiedzi były by również na tak , nie wzorujcie się na kimś jak ktoś daje ocenę tylko na swoim własnym zdaniu po przeczytaniu podania.

 

 

Mam nadzieje że trochę ten post zmienił , nie wiem czy na lepsze czy na gorsze wasze wypowiedzi to są tylko i wyłącznie wasze , dlatego wybierajcie mądrze , zaznaczam że na 100% nie będę idealnym moderatorem nikt nim nie będzie bo nie ma ideałów ale będę się starać jak tylko potrafię żeby umilić wam prace na forum.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Starasz się na moderatora, a nie wiesz, że we własnym podaniu się nie wypowiada! Jestem na nie!

 

 

 

 

 

// Pokaż mi gdzie jest napisane w regulaminie, że Składający podanie, nie może się Wypowiadać w swoim Podaniu. Czekam 12h, w innym przypadku zostaniesz ukarany Warnem. | Procentowy

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

mxwk.png


Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

Powód: Podanie odrzucone.



Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.


Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...