Skocz do zawartości
pionteczekessa

[ZAMKNIĘTY]Podanko ;>

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]1. Imię: Karol

2. Kontakt: steam: redsikxd, pw na forum

3. Lokalizacja: Okolice Staszowa (woj. świętokrzyskie).

4. Czas jaki Poświęcasz dla CS-a: 2, 3, czasem 5 godzin dziennie.

5. Czas Który poświęcasz dziennie na forum (około): Kilka godzin.

6. Posty (min. 50 sensownych): Raczej są.

7. Co chciałbym zrobić na forum (uzasadnienie): Chciałbym pomóc ogarniać forum, ponieważ aktualnie mamy mało moderatorów.

8. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: Dla mnie nie ma to znaczenia.

9. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Posiadam taką umiejętność. Nie działam samemu, tylko czekam na opinię innych.

10. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Także posiadam te cechy.

11. Coś o sobie: Mam na imię Karol, mam 14 lat. Chodzę do 2 klasy gimnazjum. Kocham grać na gitarze, jeździć na moto :). Interesuję się także grafiką, informatyką. Lubię każdy typ muzyki z wyjątkiem disco-polo i tego czegoś co tworzy pikej ^^. Chciałbym zostać moderatorem na tym forum, bo bardzo mi się spodobało. Myślę, że dacie mi szansę, choćby nawet próbnego moderatora.

12. Doświadczenie (Czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko, oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu myBB): Tak, zajmowałem stanowisko moderatora wiele razy, w tym raz na forum także z IPB. W obsłudze tego skryptu radzę sobie dobrze, wiem gdzie co jest.

13. Obowiązkowe mikro: Jest.[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie . Jesteś z nami bardzo krótko , nie masz zbyt dużego doświadczenia , oczywiście chodzi mi tylko i wyłącznie o naszą śieć . Daj się poznać , poudzielaj się więcej , pokaż , że Ci zależy . Po prostu chodzi mi oto ,że nie można przydzielić takiej funkcji komuś kto jest z nami od niedawna . Na tą chwilą nie .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...