Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Podanie sula.

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imie: Damian

2. Kontakt: Steam: demian1823

3. Lokalizacja: Rybnik

4. Czas jaki Poświęcasz dla CS-a: Dużo. 5h :)

5. Czas Który poświęcasz dziennie na forum (około): Więcej niż na cs. Nawet jak się uczę to mam forum załączone i przeglądam :) (później to się odbija na moich ocenach jak dostaje same kapy ;c )

6. Posty (min. 50 sensownych): Są.

7. Co chciałbym zrobić na Forum (uzasadnienie): Chciałbym zdjąć trochę ciężaru z bark h@ i przyczynić się jeszcze bardziej w rozwoju sieci. :)

8. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: Cale forum :)

9. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Szybko się dogaduje z ludźmi.

10. Posiadanie cierpliwości i systematyczności:Jestem cierpliwy (do czasu) a swoja prace staram się wykonywać systematycznie.

11. Coś o sobie: Mam na imię Damian, jestem z Rybnika. Mam 16 lat chodzę do technikum :) W cs gram od 10 roku życia. :) Bardzo przywiązałem się do Mh i tak jak już wyżej pisałem chce przyczynić się do jeszcze większego rozwoju tej sieci. :)

12. Doświadczenie (Czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko, Oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB): Tak, miałem już moderatora. (dodam więcej, miałem własna sieć serwerów.) W obsłudze tego skryptu radze sobie dobrze. :)

13. Obowiązkowe mikro: Posiadam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Natalia a gdzie jest napisane ze nie można wypowiadać się w swoim podaniu? :)

 

 

 

Można. :) Też myślałem ze nie można, i nawet 1 za to miałem pkt karne... Ale consek ostatnio napisał że można, i ma racje. :)

 

 

 

Jak to napisał H@: jak dajesz podanie do szkoły/pracy czy gdzieś to zanosisz papiery i później siedzisz cicho? :) (czy coś w tym stylu)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


I tak powinno być. Bronisz się z stawianych zarzutów kto, jeśli takie występują a nie siedzisz cicho ;d

 

 

Co do podania: Jestem na TAK. Aktywny, ogarnia, ma UBT (czyli zna się na rzeczy). Z moderatorem też sb da radę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na tak :

 

- Gościu zna się na rzeczy :D 

 

- Pomoże we wszystkim kiedy tylko do niego napiszecie 

 

- Zasługuje na tą posadę i jestem pewien w 100-u procentach , że jej podoła 

 

Tyle ode mnie .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem jak najbardziej za Twoją kandydaturą. Ktoś wyżej napisał "Gościu zna się na rzeczy" i jestem identycznego zdania. Jednocześnie sprawujesz się na posadzie admina nienagannie więc czemu nie miałbyś spróbować swoich sił na nowej funkcji?

 

Powodzenia, jestem na Tak.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

mxwk.png


Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

Powód: Przyjęty.



Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.


Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...