Skocz do zawartości
`Shooter.

[ZAMKNIĘTY]Podanie Shooter'a

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imie: Mateusz

2. Kontakt: PW, Steam, GG

3. Lokalizacja: Mała wieś 30 km od Łodzi 

4. Czas jaki Poświęcasz dla CS-a: 1-2 godz a w weekendy 3-4

5. Czas Który poświęcasz dziennie na forum (około): Na forum wchodzę często kiedy mam możliwość 

6. Posty (min. 50 sensownych): Chyba są 

7. Co chciałbym zrobić na Forum (uzasadnienie): Pilnować porządku na forum, pomagać innym graczą i Administracji 

8. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: Mogę wszystkimi 

9. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Posiadam 

10. Posiadanie cierpliwości i systematyczności:Posiadam 

11. Coś o sobie: Jestem Mateusz i mam 15 lat. Jestem adminem Only DD2 i AIM/AWP/FY. Moje zainteresowania to piłka nożna. 

12. Doświadczenie (Czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko, Oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB): Tak zajmowałem się tym kiedyś a w obsłudze IPB raczę sobie dobrze 

13. Obowiązkowe mikro: Jest 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiem, że się starasz, znamy się dobrze... ale wybacz jestem na NIE. Musisz jeszcze troszkę bardziej przykładać się do swoich obecnych stanowisk, a także poszerzać swoje horyzonty bo masz co twierdzę po naszych rozmowach troszkę niedociągnięć. 

 

 

3mam za Ciebie kciuki, ale ode mnie dostajesz NIE.

 

 

Powodzenia :]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja myślę, że Shooter zasługuję, chociażby na próbę . Dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków, aktywny na forum , często rozmawiamy(piszemy) , wydajesz się osobą ogarniętą .  Ale zapraszam Cię na ts , chciałbym z Tobą osobiście porozmawiać . Powodzenia :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...