Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]POMOCY ! :(

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

 

 

 

Mam ogromny problem. Nie mam folderu "Steam"

 

Próbowałem reinstalacji, od nowa wszystkiego, wyszukac przez kompa, robilem sobie ss ze 100 aby latwiej bylo je znaleźć i nic. Pusto pusto pusto. Nie mam hL,cs, steam zadnych takich folderów co jest? Steam mi działa normalnie gram sobie wszystko ok. problem powstał jak napisałem sobie cfg i nie mam gdzie go wkleic. :(

 

 

 

Ratunku.!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A może reinstalowałeś i dałeś inną ścieżkę? Nie rozumiem problemu. Skoro działa ci gra to też masz na pewno foldery. Nic w przyrodzie nie ginie i z komputerami jest podobnie. Wyszukaj config.cfg na wszystkich dyskach i ci to da prawidłową ścieżkę do twojego CSa

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wpisz w wyszukiwarkę windowsa "steam" i zobacz czy coś się wyświetli.

 

Druga opcja wchodzisz w bibliotekę gier steam.. klikasz prawym na counter strike.. właściwości.. przechodzisz do zakładki "pliki lokalne" i tam masz "przeglądaj pliki lokalne".. powinien się otworzyć folder Half-life. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kliknij na ikonke steam prawym przyciskiem myszy. Wyskoczy Ci okienko i tam powinna być lokalizacja pliku. A jak nie znajdziesz to w kazdy folder wchodz i szukaj :(

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Śmieszna sprawa, lecz zrobiłem tak jak pisaliście i nadal nic. "Brak Lokalizacji" kurcze dziwne no przecież powinno to gdzieś być. Jak już pisałem wchodziłem nawet w każdy folder od a do z i również nic. :/ Format komputera zobaczymy czy pomoże jedyna opcja jaką widzę. Nawet "wujek google" nie byl w stanie mi pomóc. :(

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dziwnee serio.. format to już ostateczne posunięcie.. nie wiem czy to pomoże ale może spróbuj włączyć ukryte pliki? Jak masz windows 7 lub 8 to wchodzisz w dowolny folder, potem do zakładki 'widok' i zaznaczasz 'pokaz ukryte elementy'.. a w xp to chyba prawym właściwości i tam gdzieś powinno być nie pamiętam. No i przy włączonych ukrytych plikach spróbuj coś poszukać.. potem oczywiście wyłącz to..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To niestety również nie pomogło, aczkolwiek Format jest wielki i juz mam. Nie wiem co było przyczyną. Najważniejsze, że juz wszystko działą :D jupii.

 

Dziekuję wam za głowienie się. +

 

 

 

Do zamnknięcia :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...