Skocz do zawartości
Gość

[PRZYJĘTY]Podanie LYSY z BRAZZERS

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: LYSY z BRAZZERS

Wiek: 17

Doświadczenie (w byciu adminem): W  ostatnim roku byłem adminem na około 5 serwerach i też na tym tylko składam to podanie żeby nie było żadnych wątpliwości że banuje kogoś a nawet nie jestem przyjęty na admina.

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 9,5

Staż w CS-sie: Około 5 lat 

Steam / NonSteam: Steam

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami: http://www.gametracker.com/player/lysy%20z%20brazzers/80.72.40.110:27034/

Dlaczego TY .!: Powód podałem wyżej zostałem przyjęty na poprzedniej serwerowni składki opłaciłem i nie chcę żeby ta kasa poszła na marne. Dosyć spora gram na tym serwerze i wiem że na nim lubią grać odpaleni gracze a ja tego nie znoszę.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 2h + 

Kontakt: Steam LYSY z BRAZZERS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Na nie konto tylko do podania nigdy Cie nie widziałem .

 

 

Przeczytaj jeszcze raz uważnie to podanie MAM JUŻ ADMINA NA SERWIE TYLKO CHCE JE JESZCZE AKTYWOWAĆ NA FORUM jak bym chciał to bym nawet nie pisał tego podania i by było w banach coś nie halo dany admin nie został przyjęty a banuje pomyśl piszę to tylko z powodu aktywacji adma na forum !!!.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

akceptht.png

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...