Skocz do zawartości
leeeeebo?

[ODRZUCONE]A może tak leeebo?

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:  leeeeeebo? grałem też na nicku z mniejszą ilością literek "e" ale zapomnialem jaka :<


Wiek: 17


Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem już adminem na serwerze o tym modzie. Na jakimś serwie przez ponad pół roku, pelnilem tam również funkcję blacklisted team, oraz moderatora. I wychodziło mi to naprawdę dobrze. Poza tym też adminowałem kilka lat temu na innym serwierze oraz dawnym jakimś tam serwie. Z 1 serwa odszedłem, a raczej mnie wywalono, ponieważ powiedziałem STOP jednemu z h@, gdy zaczął mnie wyzywać, bo był pijany, oraz myślał że zjadł każdy rozum bo dostał [email protected] historia. 


Znajomość AMXX (W skali 1-10): Znam się na obsłudze amx'a jak i podstawowych komendach. 7/10


Staż w CS-sie: długo, mimo swojego wieku. Ponad 5 lat.


Steam / NonSteam: Steam.


Link do gametracker.com z przegranymi godzinami: Niestety wpisując swój nick w  gametrackerze serwera pokazuje mnie..jaki mam wynik w grze, oraz czas lecz kiedy chce wejść w to czytam "No results found." Nie ogarniam tego. Może któryś z Was to ogarnie, bo ma większe doświadczenie w tym.


Dlaczego TY .!: Na sieć częściej zacząłem wchodzić ostatnio, po prostu spodobało mi się tutaj, fajni ludzie, atmosfera. Jednak taka atmosfere szczegolnie rano i w nocy psuja czity, oraz chamscy gracze. Z racji tego ze posiadam wiele czasu wolnego, gram od poznego popołudnia aż do ranka następnego dnia. Nie piszę że ciągle na serwerze MH dd2, bo tak nie jest, ale piszę ogolnie, ze jestem aktywny praktycznie ponad 12h. Wiem że jestem tutaj na forum krótko, oraz że nie mam wystarczającej ilości godzin, lecz składam podanie ponieważ w nocy jesli chodzi o czitów to jest rzeź, a czasem admina brak. Zdarza siię również kłótnia graczy steam do mikrofonu, wtedy to już wql przyjemność z gry odpada. Godziny nadrobię i to nie problem, aktywność na forum również, po prostu zależy mi na stanowisku admina z prostych powodów, po pierwsze bardzo długi okres minął od mojego ostatniego adminowania , tzn od kwietnia tego roku, i jakoś tak naszła mnie ochota na admina ( może to dziwnie brzmi, ale jestem szczery :), składam podanie również temu bo zalezy mi na adminie to logiczne, ale ze wzgledu na fajna ekipe, której szkoda by było gdyby odeszła przez czitów itp) a po drugie chce eliminować siły nieczyste z serwera. Jestem ogarnięty, kto zna ten wie, a w sytuacjach kiedy admin ma bliski kontakt z graczem, potrafię znaleźć kompromis.


Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:  8-12 godzin.


Kontakt: Nick steam : thomfourth albo gg :  41291183


 

 

nie reklamujemy innych serwerów - bez konsekwencji // ProSatanek




 


Proszę o pozytywne rozpatrzenie podania, chce tylko pomóc przy pracy na serwerze,  i mogę dać słowo że h@ i reszto administracji się nie zawiedziecie.

 

 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nigdy w życiu o0 na NIE! Wchodzisz na serwer puszczasz muzykę, denerwujesz ludzi.. sama Ci ostatnio zwracałam uwagę żebyś ją wyłączył ;]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na Nie, nigdy cię nie widziałem na serwerze tak jak kolega wyżej "Luki" jest często na serwerze prawie zawsze gdy wejde, gdybyś grał często na serwerze to i bym ciebie widywał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może nie gram na dd2 ale z tego co przeczytałem,to wynika że mało jesteś na serwie a jak już jesteś to denerwujesz innych...A pozatym piszesz że poświecasz na cs'a 8-12 h a na serwie siedzisz po 1h >?

 

Na NIE.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pospieszyłeś się z tym podaniem.Nie spełniasz wymagań,ledwo zacząłeś przygodę na naszej sieci.

 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***


odrzuc.png




Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.



Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie



Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...