Skocz do zawartości
Gość

[PRZYJĘTY]Podanie sula

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: sula

Wiek: 16

Data rejestracji na forum: 24 cze 2013r

Czas spędzony na forum: 13h53m38s

Doświadczenie w ocenianiu: Duże. 

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?:Tak.

Byłeś banowany na forum lub serwerze?: Tak, na serwie miałem perma żebym dal ss, dałem i dostałem ub. ;p (ale to dawno)

Dlaczego Ty?: Znam się na tym, wiem ze moja aktywność w ostatnim czasie nie jest zaskakująca, ale już ja poprawiam, i jest już jak było dawniej, czyli jestem cały czas dostępny jak i na serwie tak i na forum. Nie mam zadnych spin z innymi graczami. Jestem adminem i nie było na mnie jeszcze żadnej skargi.

Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Co jestem na kompie ( a jestem duzo) to siedzę na forum. Nawet jak się uczę czy coś to siedzie na forum.

Coś od siebie: Pozdrawiam was bardzo serdecznie i myślę ze dacie mi szanse. Nie zawiedziecie się na mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


U mnie masz bardzo duuuże tak ale popraw z lekka ten czas na forum i po udzielaj się trochę a będzie wspaniale ^^.Wiec takie Neutral z przeważaniem na TAK !

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

akceptht.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora UnBan Team. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...