Skocz do zawartości
VinTrax

chyba najwyższy czas

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba nadszedł czas na przerwę w serwerowni MH, która trwała ponad 2 lata :)

 

Mam teraz dość sporo rzeczy na głowie i nie mam juz zbytnio czasu na aktywne przesiadywanie na forum i serwerze COD mod ( gdzie niedawno złożyłem rezygnacje z adminowania)

 

Chce wam powiedzieć, że to była super przygoda, poznałem wiele super osób, z którymi przynajmniej przez te nasze łącza internetowe będe mógł utrzymac kontakty,

 

Heh przez te 2 lata trochę sie was nazbierało, dzikuje administracji i wam kumple z serwera i ts-a ( gdzie dłuuuuugo przesiadywałem w pogawędkach z wami ;)

 

Dzięki wielkie kieruje w szczególności graczom: Bad'ek, aquax, sikora, Pac-Man, Magik, Scapiemu, Durex, Savi,  jupik, veadar, hapek, Salezian44, Beaby, RastaMan, Staszeq, Shizzy, SQN, Krzychu, Lovanowy, Nygusek i wielu wielu innym, których nie zdołałem wymienic ;)

 

Piszcie na Steama, a zawsze sie odezwe ;) może wróće na przyszłych wakacjach, jesli nie wyjade ;)

 

Dzieki jeszcze raz za te 2 lata! :D powodzenia w rozwijaniu serwerowni, którą napewno będe raklamował jesli będzie taka okazja ;)

 

Baaajo ;D

 

 

 

PS. Nie usuwajcie mojego konta, bo bede czasem wpadac zobaczyc co tam się zmieniło ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...