Skocz do zawartości
#RELOP

[PRZYJĘTY]Podanie na redaktora

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:Adrian

Wiek:14,5

Kontakt[steam/Gadu-Gadu]:Steam Don't Waste The Time , GG 39700569

Staż na forum:Gdzieś od kwietnia.

Doświadczenie w pełnieniu podobnej Jest to mój 1. raz.

Twoje osiągnięcia na forum Multi-Head.pl:Admin JB 2x , Grafik

Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki[x/10]:8, zawsze coś tam można zobaczyć w google albo w słowniku.

Ilość wolnego czasu, na pełnienie funkcji Redaktorskiej: 2 godziny w tygodniu, 3 w weekend.

List motywacyjny: Jestem bardzo zainteresowany pracą w naszej serwerowej redakcji ponieważ mam chęci i zapał , jestem znany na serwerowni oraz chciałbym spróbować swoich sił.

Przykładowy wywiad[najważniejszy podpunkt, musi być napisany wedle stylistyki, gramatyki, ortografii na najwyższym poziomie]:

 

Ja

 

Varg

 

 

 

Witaj Vargu.

 

 

Witaj Adrianie.

 

 

 

Czy zgodzisz się na przeprowadzenie wywiadu?

 

 

Oczywiście, że tak.

 

 

 

Przedstaw się napisz gdzie mieszkasz, ile masz lat.

 

 

Moje imię to Dominik, mieszkam na śląsku a lat mam 21.

 

 

 

A gdzie dokładnie mieszkasz?

 

 

W Siemianowicach Śląskich.

 

 

 

Siemianowice Śląskie, hmm nigdy nie słyszałem o tej miejscowości. Opiszesz gdzie ona się znajduję i co jest tam ciekawego do zwiedzania?

 

 

Siemianowice Śląskie znajdują się 6 km. od Katowic. Miasto rozwija swoją turystykę w zaskakująco szybkim tempie. Zobaczyć można tutaj nowo otwarty "Park Tradycji" znajduje się on na terenie starej kopalni "Michał", cały obiekt znajduje się w maszynowni szybu "Krystyn". Każdy może przyjść, zobaczyć jak wyglądało życie codzienne na kopalni, dotknąć starych kopalnianych narzędzi, zobaczyć oraz usłyszeć hologram wirtualnego górnika opowiadającego o historii śląska, a prezentacja interaktywna, reagująca na ruch zwiedzających, daje nam możliwość poznania starego oblicza Siemianowic Śląskich jak i obecnego jego oblicza.

 

 

W samym budynku znajduje się również restauracja, w której można spróbować pysznych śląskich dań, a na piętrze budynku znajduje się kinoteatr, który posiada niesamowitą akustykę.

 

 

Kolejnym miejscem wartym zobaczenia jest "Willa Fitznera" która oferuje nam mnóstwo różnych koncertów od muzyki klasycznej po muzykę rozrywkową, to wszystko znajduje się w sali liczącej 60 miejsc siedzących. Organizowane są tutaj również różnego rodzaju spotkania, wernisaże czy warsztaty artystyczne. Można także zwiedzić XIX wieczne pomieszczenia wraz z przewodnikiem, moim zdaniem są one niezwykle zachwycające.

 

 

Myślę, że są to główne atrakcje Siemianowic, aczkolwiek warto przyjechać samemu i znaleźć tutaj coś dla siebie, ponieważ nie na tym zamyka się urok tego miasta.

 

 

 

Widzę, że wiele wiesz o swoim mieście.Jakie masz plany na przyszłość?

 

 

 

 

Plany (marzenia) są głównie ukierunkowane artystycznie, aczkolwiek ostatnio zaczynam myśleć "racjonalnie" i zaczynam znów działać w kierunku informatycznym. Marzy mi się zostać muzykiem, pragnę tworzyć własną muzykę, w której mógłbym oddać całego siebie i wszystkie swoje odczucia. Kolejnym z moich marzeń, jest zostać fotografem a konkretniej fotoreporterem, fascynuje mnie to w jaki sposób można uchwycić wszystkie emocje na jednej fotografii. Myślałem też o zaczęciu studiów w Krakowie na PWST (Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna), aczkolwiek sam nie wiem co z tego wszystkiego wyniknie.

 

 

 

Co jest twoją inspiracją w tworzeniu muzyki?

 

 

Inspirację czerpię zewsząd, głównie z głębi siebie. Muzyka sama tworzy mi się w głowie, sam gram jedynie na kilku instrumentach i nie na poziomie zaawansowanym, niestety ze względów finansowych nie mogę inwestować sprzęt. Aktualnie skupiam się głównie na grze na perkusji, a muzykę tworzę wraz z moim zespołem (szukamy wokalisty). Na tą chwilę zbieram na klawisze, aby móc w domowym zaciszu samemu tworzyć swoje pierwsze kompozycje, niestety nie jest to tania inwestycja, stąd odwleka się i odwleka, a pieniądze rozchodzą się na codzienne życie. Wracając do pytania, nie potrafię określić skąd się inspiracja bierze, ona po prostu jest, muzyka po prostu jest we mnie i pragnę ją z siebie uwolnić, przelać na instrument, papier(nuty) i przekazać ją ludziom.

 

 

 

No to życzę ci samych sukcesów. Skąd wziąłeś pomysł na nick ?

 

 

 

Varg Vikernes (Krystian Larsson Vikernes) jest norweskim muzykiem, kompozytorem, wokalistą, multiinstrumentalistą, pisarzem, oraz twórcą black metalowego projektu "Burzum", w najnowszej płycie odszedł od klimatu black metalowego, aczkolwiek zachował w niej siebie. Tak więc krótko mówiąc, podkradłem mu jego pseudonim artystyczny.

 

 

 

No to przyznam, że się nie napracowałeś nad nickiem.Ile już jesteś muzykiem?

 

 

Trudno określić jak długo nim jestem, moim zdaniem nie łatwo jest powiedzieć kim jest muzyk i jak się nim zostaje. Muzyka od zawsze grała znaczącą rolę w moim życiu, od małego pogrywałem na zabawkowych organkach siostry, później na gitarze, akordeonie dziadka, oraz innych instrumentach, nigdy nie miałem problemu z przyswajaniem oraz nauką gry na nowych instrumentach. Na poważnie zacząłem się interesować muzyką odkąd jestem na kierunku "Realizacja Dźwięku", a było to rok temu, teraz jestem na drugim roku.

 

 

 

Masz dobre relacje ze swoją kapelą i czy masz dziewczynę?

 

 

 

Relacje z kapelą są w jak najlepszym porządku, myślę że to podstawa w zespole, jeśli chce się cokolwiek razem osiągnąć A co do mojej wybranki, to poznałem najcudowniejszego człowieka na świecie, ma na imię Melisa, jest ode mnie 2 lata młodsza i świetnie się dogadujemy, mija nam dopiero pół roku odkąd się poznaliśmy, aczkolwiek nie wydaje mi się, aby cokolwiek się między nami zmieniło i myślę, że może być tylko lepiej.

 

 

 

Dobra, przejdzmy może teraz w świat wirtualny. Jak zacząłeś przygodę z CS.

 

 

 

W "CS'a" pogrywałem niegdyś w gimnazjum, aczkolwiek wtedy grałem w inne gry, głównie MMORPG. Po długiej przerwie, dokładnie w listopadzie zeszłego roku postanowiłem, że ściągnę sobie non-steam'a i pogram chwilę na jakimś serwerze 4fun, tak zacząłem codziennie grać na serwerze zombie nieistniejącej już sieci "cs-community". Po paru dniach szybko zapoznałem się z administracją i nie widzieć kiedy zostałem tam H@. Sieć niestety padła aczkolwiek (nie na długo) powstał projekt "Gamerone", niestety nic z tego nie wyszło. Tak oto kochany pan ReloP zaciągnął mnie na serwer JB sieci "multi-head" i wyszło podobnie jak na "cs-community", nie wiedzieć kiedy i jak zostałem opiekunem sieci.

 

 

 

Co sądzisz o pracy naszych H@ i moderatorów?

 

 

 

Myślę, że H@ starają się jak najlepiej i robią wszystko aby graczom grało się jak najlepiej. Na pracę moderatorów również nie mogę specjalnie narzekać, zdarzały się im wpadki, ale myślę że nie znajdzie się człowieka który w życiu nie zrobił głupoty.

 

 

 

 

Kto twoim zdaniem ma najlepsze poczucie humoru na MH?

 

 

Nie da się jednoznacznie określić kto, każdy ma inne poczucie humoru, aczkolwiek jednym z największych jajcarzy sieciowych jest gracz o nicku "Verus".

 

 

 

Przejdźmy teraz do serii krótkich pytań:

 

 

 

AWP czy SCOUT?

 

 

SCOUT.

 

 

 

DD2 czy INFERNO?

 

 

DD2.

 

 

 

DZIEŃ czy NOC?

 

 

NOC.

 

 

 

RAP czy MUZYKA KLASYCZNA?

 

 

MUZYKA KLASYCZNA.

 

 

 

BF2 czy JB?

 

 

JB.

 

 

 

Czy na koniec chciałbyś kogoś pozdrowić?

 

 

Nie wydaje mi się to istotne.

 

 

 

 

Dobra , dziękuję za udzielenie wywiadu. Pozdrawiam.

 

 

Dziękuję również, polecam się.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak aczkolwiek sądzę żę nie powinieneś na żywca spisywać wypowiedzi Varg-a. popraw mnie jeśli się mylę ale wydaję mi sięże nie skróciłeś jego wypowiedzi tylko było to kopiu-wklej i popraw błędy. Powinieneś edytować jego wypowiedzi w krótsze tak aby czytelnicy się nie zanudzili ponieważ pytanie o jego miasto zanudziło mnie. Ale jednak sam bym nie napisał na pewno lepiej, a czy w zbliżonym poziomie też jest to wątpliwe xD

JEszcze raz Tak.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Tak.Wywiad przeprowadzony bardzo dobrze z poprawną polszczyzną a do tego na forum nie ma Redaktora zwykłego ani Naczelnego.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...