Skocz do zawartości
Gość

Fajnie było, ale dzięki JupiKowi się skończyło.

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie było z wami spędzać czas, ale dzięki JupiKowi (jeszcze dobrze mu nie napisałem, a już zameldował do H@) straciłem rangę Moderatora. Moim celem było wzbijanie się w górę na tej serwerowni, lecz jak widać bezskutecznie. Nie można nikomu ufać byle co się napisze, a to już leci w świat. Trudno było minęło, rezygnuje ze wszystkich moich rang, może kiedyś do was wrócę. Jak na razie szkoda, ale Super Moderator jest za przeproszeniem konfidentem (heh, ale co ja mogłem się spodziewać bo 12latku).

 

 

 

Wszystkim dziękuję i miłej gry. Do zobaczenia może tu może gdzie indziej.

 

 

Pozdrawiam:

 

Consequente, TWS, Shootera, Lovka, jar|luki, Sykus, Rasta, SLODZIAK, Cowboy, Pro Satanka, Sheena, Karmelka, Bad ka, Sikore, Varga, pszyczajonego, sprite, Płetwe, Procentowego, PeQa, 777, n-tego, pozdr 600, Anie, Verus, y0, eryka, Szczypka, Sule, haPka, DeadAngela.

 

 

JupiK od zawsze mi powtarzał, że będzie się starał, abym stracił modka, bo jego zdaniem nie zaslużyłem, ale cóż... wreszcie dopiął swego.

 

 

Jeśli kogoś zapomniałem napisać przepraszam z całego serca, ale pisałem to w porywie.

 

 

Pozdrawiam i mam nadzieję, że serwerownia będzie się dalej rozwijać.

 

 

 

Co do serwerowni, to zawsze możecie na mnie liczyć, ponieważ wspaniale się z wami bawiłem

 

jbc pisać steam - NoLimitedST/Xeo`

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie ma to jak poddać się po utracie rangi. Wiele osób było przeciwko twojej randze moderatora, a jednak zaufaliśmy tobie i daliśmy Ci ją. Pomagaliśmy jak tylko mogliśmy i liczyłem że będziesz tutaj z serwerownią na dobre i na złe. Niestety jak w wielu przypadkach przeliczyłem się. To że tracisz range nie oznacza że nie możesz jej z powrotem odzyskać, lecz takim zachowaniem co teraz zaprezentowałeś uświadamiasz nam po części słuszność tej decyzji. Nie tylko dzisiejsza rozmowa na to wpłynęła. Było wiele czynników, za które można było zawiesić Ci tą rangę. Tyle ode mnie. ELO.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisałeś o zabranie moderatora do swojego przełożonego Super Moderatora. Czego oczekiwałeś, że będzie Cię prosił żebyś został? Żartujesz chyba. Bywaj.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ehh... kończę już wgl z CSem... miło było, ale za dużo przez niego straciłem. 

 

 

Pozdrawiam wszystkich, czasem będę wbijał na 4um/TS3 

 

3majta się. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Trzymaj się i powodzenia... Nie wszystko układa się tak jak byśmy tego chcieli i wtedy powinniśmy pokazaćnaszą wolę walki, szkoda że się poddałeś. Żegnaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Trzymaj się i powodzenia... Nie wszystko układa się tak jak byśmy tego chcieli i wtedy powinniśmy pokazaćnaszą wolę walki, szkoda że się poddałeś. Żegnaj.

 

 

Wcale się nie poddałem. Lecz nie podjąłem zbędnych działań ;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Neymar choć Cię nie znam tak długo jak niektórzy szkoda,że odchodzisz :/... jako pierwszy pokazałeś ducha tej serwerownii i jakoś fajnie było do Ciebie napisać chociażby cześć.Nie znam CIę długo,ale czuje,że bez Ciebie to nie bd to samo mało kto mnie zna,a ja mało znam tutaj. Jako pierwszy pokazałeś się i pamiętam twoje warny dla mnie,które odpracowałem będę miło wspominać i trzymam kciuki byś wrócił. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie , naprawdę byłeś i jesteś spoko . Jako moderator spisywałeś się dobrze , również jako admin dd2 .  Nie jednokrotnie Ci powtarzałem abyś robił swoje i nie patrzył na to co inni do Ciebie mówią (negatywnie) . Myślę , że w najbliższej przyszłości powrócisz na Mh . Jeżeli byś czegoś potrzebował to śmiało pisz . ;) Elo .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...