Skocz do zawartości
Gość

[PRZYJĘTY]Podanie Why so serious?

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Why so serious?; wcześniej ?!!

Wiek: 17 lat.

Doświadczenie (w byciu adminem): miałem admina na 3 innych serwerowniach, bez problemów.

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6/10 - znam podstawowe komendy, więcej nigdy mi nie było potrzebne .

 

Staż w CS-sie: około 7 lat, na steamie tylko rok

Steam / NonSteam: STEAM

Dlaczego TY .!: Ponieważ spodobała mi się ta sieć i chcę pomóc w jej rozwoju jak tylko mogę, a co za tym idzie chcę być adminem i karać osoby, które na to zasłużą.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: w tygodniu 2h, w weekend 4h lub więcej

Kontakt: STEAM_0:0:55540014, gg 8880383, forum.

 

Jeśli będziecie mnie rozliczać z godzin na serwerze to proszę z dwóch nicków podanych na samej górze, łącznie prawie 30h. Nie mam dużo postów na forum, ale przeglądam tematy i jeśli coś mam do powiedzenia to się wypowiadam.

 

Pozdro.! ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Grałeś na nicku " ?!!" i z Tego nicku bardzo dobrze Cię pamiętam . Nigdy nie miałem z do Ciebie żadnych zastrzeżeń, jesteś miły, ogarnięty, aktywny na forum jak i na serverze . Na tak .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

akceptht.png

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...