Skocz do zawartości
Gość

[PRZYJĘTY]Podanie PeQ

Rekomendowane odpowiedzi


Nick: PeQ.

Wiek: 17

Doświadczenie (w byciu adminem): Posiadałem administratora na podobnym serwerze COD oraz na JB łącznie 2 serwery, owe doświadczenie posiadam w roli administratora.

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7

Staż w CS-sie: 3 lata z kawałkiem

Steam / NonSteam: Steam

Dlaczego TY .!: Do złożenia podania zmotywowało mnie zrezygnowanie z posady administratora mojego przyjaciele który nosił nick: Kenpachi, był to jeden z adminów który większość czasu poświęcał serwerowi oraz ts, rozmawialiśmy i graliśmy całe dnie. Chciałbym Go zastąpić i pomóc serwerowi w dalszym rozwoju.

Myślę, że każda pomocna dłoń przyda się.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: od 6 do 8 godzin pon - pt, w weekendy nie liczę. Ogólnie bardzo dużo czasu poświęcam serwerowi COD.

Kontakt: Email: [email protected]

@@- Wymagania -@@

- Wchodzenia raz dziennie na forum, (+)

- Posiadanie mikrofonu, (+)

- Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich, (+)

- Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowy, (+/-)

- Admin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze, (+/-)

- Minimum 30h przegrane na serwerze, (+)

- Obowiązkowo aktywne konto steam (+)

Neymar takie zajscie nie mial miejsca wjec juz nie zmyslaj

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Tak 

 

-spełnia wymagania

 

-widuje go często na serwie

 

 Na pewno da sobie rade jako admin coda

 

no i oczywiście jest to fajny chłopak co można usłyszeć na TS . ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przeprowadziłem z PeQiem krótką lecz miłą i owocną rozmowę na TSie, w której wszystko sobie wyjaśniliśmy. Zmieniam swoje nastawienie do niego i do jego zachowania, wszystko mi wytłumaczył :]

 

 

Jestem na TAK, mam nadzieję, że mnie nie zawiedziesz !

 

 

Pozdrawiam 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


sory ze jeszcze raz pisze ale to co było kiedyś nie musi być teraz . 

 

przez jakiś czas jakoś nie usłyszałem nic dziwnego od niego . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kultura kulturą ziomek lubi potyrać się z innymi ale także pozatym można z nim prowadzić konwersacje co pokazuję że da się z nim pogadać.Wymagania spełnia,Na steam cb nie widziałem lecz napewno zobacze. Nic dodać nic ująć jestem na Tak :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiele razy widziałem go na TS3 i na serwie moze jest troche nerwowy ale z tego powodu nie trzeba go skreślać. Jestem na Tak ;D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zajrzałem jeszcze (bo weekend) , spojrzałem , zobaczyłem post Neymara i padłem ze śmiechu .  Neymar ty lubisz ludzi udupiać? Wchodziłeś na serwa , spamowałeś u@ , rozkazywałeś adminom , straszyłem adminów . Teraz nie chcesz żeby jedna z osób które na serwie są prawie cały czas dostała admina . Wypowiadasz się w podaniach na serwerze na który wchodzisz ras na ruski rok . Nie napisałeś  nic o wymaganiach które spełniasz wszystkie . (paulincia polecam czytanie ze zrozumieniem , ale to poza kwestią) Mówisz że brak mu kultury  , jak napisali wyżej , lubi się potyrać ale ty nie jesteś wcale lepszy ( Nie nie mam dowodów , ale kto normalny nagrywa każdą rozmowę na ts) . Twój post jak by się dobrze przyjrzeć nic nie wnosi do podania bo napisałeś o braku kultury na ts , ale co ma ts do admin na serwie ? Wielkie 0. Ale że jesteś moderatorem to możesz tak pisać. Dobra tyle odnośnie tego bo nie mam dużo czasu.

 

 

 

A teraz co do podania :

 

+Ogarnięty

 

+Spełnia wymagania

 

+Pomagał mi często gdy byłem na adminem i sam musiałem serwa ogarniać full to zgłaszał podejrzanych

 

+Bardzo często na serwerze

 

-Jest rudy ^^

 

 

 

Jestem za przyznaniem mu Adma .

 

 

 

Pozdrawiam Kenpachi

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem oczywiście na tak spełnia wymagania :)

 

Oczywiście czasem pobluzni lecz potrafi za to przeprosić co nie którzy też bluznią a nie przeproszą za to wszyscy jesteśmy ludzmi więc po co pisać o bluznierstwach może chłopak się poprawi ( Mam taką nadzieje)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak, a knpachi dobrze napisal o tobie neymar, starasz sie udupic kazdego pokolei... Spelnia wymagania wiec jeszcze raz tak!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Knepachi Zaraki Ja myślę że podanie o Admina to coś do czego dąży pewna osoba. Chce zostać Adminem super świetnie cieszymy sie ze chce dołączyć do nas doświadczona osoba. Ale wiesz jeżeli Neymar napisał że jest na nie to jest tylko jego zdanie. Może pisać co mu się podoba w zależności od tego jak widywał tę osobę lub jak ona sie zachowywała. Myslę ze to nie jest czas i miejsce na przysłowiowe ,,Tyranie się''  do tego jeszcze w podaniu.

 

Nie uważam również że Neymar stara sie udupiać każdego. Są podania gdzie jest na tak  i to w bardzo pozytywnym tego słowa znaczeniu.

 

 

Knepachi nie powinieneś moim zdaniem tutaj obrażać Neymara i ogólnie nikogo.

 

 

Neymar jest bardzo miły i przyjazny. Często z nim Rozmawiam i nie sprawia on żadnego problemu.

 

 

Pozdrawiam Sheen

 

 

 

A co do podania. Jestem na TAk.

 

-Wymagania Spełnione.

 

-Wiek jest

 

-Steam również :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak, spelnia wymagania. Waznym powodem jest tez obecnosc na serwerze oraz rozroznia czit od uav oraz skilla. Bardzo pomocny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK

 

 

 

 

+ Ogarnięty

 

+ spełnia wymagania

 

+ czesto na serwie

 

+ steam

 

+ wiek

 

- rudzielec

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak chociaż twoja kultura czasami cierpi mimo wszystko na tak bo jesteś aktywny często przebywasz na serwie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...