Skocz do zawartości
Gość

Nie wykonywanie celów mapy.

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem na jakimś serwerze kiedyś ciekawy plugin , a mianowicie plugin zabijający - slayujący po zakończeniu rundy / wybuchnięciu paki.

 

Przykładowo : zostało 3 tt i 1 ct. TT kładzie pakę , a ostatni CT kampi w dołku na długiej. Po wybuchnięciu paki CT dostaje automatem slaya. Inny przykład CT broni bsow tak dobrze , że tt nie mogą do końca czasu rundy podłożyć paczki - koniec czasu rundy = slay druzyny tt . Plugin wymuszałby na graczach respektowanie celów mapy i wykonywanie ich za wszelki koszt. Często się zdarza , że ktoś chce zachować np . awp i gdzieś ma wykonywanie celów mapy. Oczywiście slay po końcu rundy nie psyułby statystyk - nie dodawałby deadów.  :) Taka luźna dywagacja oczywiście.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A co w momencie, kiedy TT podłożyli pakę, a został 1 CT na drugim BS i po prostu nie zdążył dobiec do paki? Slay się nie należy w takim wypadku.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Marta, akurat tutaj się nie mogę zgodzić. Cele to cele. Unikanie rozbrajania paki nie jest w porządku. A nawet taka dysproporcja wcale nie skazuje na przegraną. Nigdy nie zdobyłaś 6-7 fragów w 1 rundzie?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Głównym celem gry cs - jest wygrać rundę , czy to są zakładnicy czy paka czy vip. Wiec to że ktos jest 1 na 10 jest nieistotne. Niech sam wpisze w konsoli kill jak mu sie nie chce walczyc :) Apropo tego , że ktos nie zdazy bo jest na drugim bsie -nic to nie zmienia - jego celem jest rozbroic paczke, a to że jest "ciamajda" i znalazl w sie na drugim koncu mapy jest jego bledem i tylko i wylacznie, wiec jak raz zginie to drugi raz nie ruszy sie z bsa :] zamiast ( lazic po respie tt i obiegac, zwiedzac mape). Sytuacja w postaci wgrania tego pluginu wymusi walkę - swiadomosc ze i tak zginiesz spowoduje ze sie ludzie beda wbijac jak kamikadze - chroniąc ''honoru" swojej druzyny - ponioslo nmie ;d

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie, czesto na serwerze sa osoby poczatkujace a taki plugin moze ich zniechecic do dalszej zabawy na naszym serwerze, pozatym nie ma tak tragicznie by wprowadzac taki plugin. Admin pospieszy i jest gitara.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


DokłAdnie..., wejdzie niedoświadczony gracz i na wstępie dostanie slaya to odrazu go zniechęci, gdy ktoś nie wykonuje celów to spamuje CELE..., jeśli sytuacja się powtarza dostaje slaya, jeśli nadal się ociaga to dostaje bana za cele i to go wkońcu nauczy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie. Jak jest 1/6 i w dodatku poczatkujcy gracz to nie ma szans i szkoda broni. Wezmy przyklad z mixow, nie zawsze idzie sie do paki, tylko czasami sie zachowuje bron. moim zdaniem wystarczy jak admin napisze "cele" czy cos w tym stulu. na NIE.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


U nas graczy nie brakuje, jednych to zniechęci innych zaś na odwrót, plugin bardzo się przyda podczas nie obecności admina, powtórzę to: Jestem na TAK.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Uważacie,że slay'owanie gracza,który zostaje sam przeciwko 7/8 terrorystom jest dobrym rozwiązaniem?Nie wspomnę o tym,że może on już biegać na oparach.Nie przesadzajmy...Graczy powinniśmy tylko i wyłącznie zachęcać,nie zniechęcać.Może on za sobą przyciągać kolejnych grajków,chyba do tego dążymy.Bądźmy wyrozumiali dla raczkujących.Myślę,że zmotywowanie gracza przez admina w zupełności wystarczy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Plugin ten mozna zmodyfikowac - dodajac np. nie slayowanie jesli ktos sam zostaje na > 5 lub dodac strefy " zdemilitaryzowane" - w okolicach bsow gdzie ktos jak sie stara odbic pake a nie zdazy - nie zostanie zeslayowany.  Po za tym według mnie plugin ten moze wiecej osob zachecic do gry na serwerze a nie zniechecic. A po za tym tworzenie na serwerze przedszkola ze slabymi graczami tez mija sie z celem , wiec to ze ktos jest nowy i nie umie np grac - nauczy sie. Zostanie zabity raz czy dwa i sie zacznie ogarniac.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jezeli faktycznie idzie to zmodyfikowac jak pisal v 1 oo to juz calkiem idealn y pomysl ustawic na 3 4 graczy ze nie dostanie slaya i finito a jezeli tak wszyscy sa za nie przestrzeganiem celow zniescie to zrobcie z dd2 serwer ffa i bedzie po problemu a upiminanie co runde tych samych graczy mija sie z celem na chwile obecna jest tyle kampienia ze sam czasami wychodze bo nudzi mnie siedzenie na bsie 2:30 min zanim szanowne tt sie zjawi 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 Mam takie samo zdanie jak  jar|luki . Cały dzień spędziłem na serwerze i   sądzę ,że ten plugin się sprawdzi . Problem kampienia  i "zachowania  broni" występuje często.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Proszę o link do pluginu na PW. Jeśli da się w cvar'ach ustawić brak slay w przypadku przewagi liczebnej można będzie go wypróbować. Do tego czasu temat zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...