Skocz do zawartości
AirMax

Mapy

Rekomendowane odpowiedzi

Wiam proponuje wprowadzić coś takiego że mapy które były grane 5/6 bądź 7 map wcześniej nie będą możliwe by wcześniej w nie zagrać ponieważ dzieci na serwerach ciągle wybierają te same i 1 mapa leci po 30 razy dziennie co jest dość denerwujące i nuuudne a zostały dodane nowe mapy które nie są prawie nigdy grane

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może i masz rację. Lecz mi się wydaje że każdy gracz powinien mieć prawo wyboru, którą mapę lubi i na której chciał by zagrać. Głosowanie pod koniec rundy jest automatyczne, wiec skoro są wybierane  przez graczy te same mapy, to znaczy że większość woli pograć właśnie na nich, niż na jakiejkolwiek innej mapie na której źle mu się gra.  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z tego co pamięta to właśnie takie coś ustawiłem na 5 map, czy działa? Nigdy nie przyglądałem się temu dokładnie, ale mogę w 100% zapewnić, że to, że Tobie to nie pasuje nie znaczy, że pozostała część serwera ma coś przeciwko, skoro wybierają te mapy, znaczy, że na nich chcą grać. Sobek dobrze mówi, że każdy ma prawo głosu, nawet nierozgarnięty 12 latek. Dbamy o większość, a nie pojedyncze przypadki. To samo było z innymi mapami, mimo że było wgrane dużo różnych map, wyłączyłem kilka standardowych aktywność na serwerze drastycznie malała. Moim zdaniem obecnie jak jest, tak powinno zostać.

 

 

Pozdrawiam

 

@NumberOne

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na 5 map działa, tylko młodzi gracze nie widza nic po za dustami i westami.

 

Ale nie ma co się dziwić, są to najbardziej grywalne mapy i na nie gracz zawsze przyjdzie.

 

 

 

Jak na serwerze jest więcej  starszych bądź ogarniętych graczy bez problemu można zagrać coś innego.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kiedyś na 400 zrobiłem eksperyment i przez kilka tygodni nominowałem same assaulty albo westwoody pod rząd, i właśnie te wybierano. Z tego można wywnioskować, że większość graczy albo lubi grać na trzech assaultach pod rząd, albo głosuje na pierwszą mapę na liście.

 

Jak już kiedyś wyjaśniłem na forum 400, w głosowaniu ma również udział "czynnik niemarnowania głosu", czyli głosowanie na mapę, która według głosującego ma duże szanse na wybranie, co oznacza, że nowe mapy nie będą brane pod uwagę. Rozwiązania:

 

1. Nowe mapy można popularyzować programując losowe wczytywanie jednej z listy po często zdarzających się zawieszeniach serwera, zamiast ciągle de_dust2.

 

2. Zaprogramowanie umieszczania nowych map na pierwszych miejscach list do głosowania to kolejny sposób na promowanie nowych map, który jednocześnie potwierdziłby tezę, że duża część graczy głosuje na pierwsze miejsce na liście.

 

Byłaby to też okazja do sprawdzenia rzeczywistego przekonania o grywalności map obecnie wybieranych najczęściej. Jeśli po wprowadzeniu tych rozwiązań nowe mapy byłyby wybierane z wyraźnie większą częstotliwością, nie należy spodziewać się spadku liczby graczy. Chyba że jednocześnie przeszkadzałyby im również częste zawieszenia serwera oraz nieuzasadnione bany (np. za włączanie sie automatycznych umiejętności klas, traktowanie przestrzeni o szerokości 3 m jako przejscia, automatycznych banów "za reklamę" itd.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...