Skocz do zawartości
Gość

skarga część 2

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchaj ja doskonale rozumiem miałem własną serwerownie ponadto sprawdzam sobie teraz dema na AC.

 

Znalazłem chwile czasu żeby poznać waszą sieć i pograć z wami a wy tego nie potraficie uszanować?

 

Mam pracę co za tym idzie własne obowiązki a w wolnej chwili udzielam się aktywnie w środowisku CS

 

Jedyne o co proszę to uszanowanie w chwili obecnej również mojego czasu a nie kreowanie się na ludzi jakimi wydajecie się nie być.

 

Przykro mi że zwykły gracz nie ma posłuchu wśród was...

 

 

 

Napisałem to ponieważ zamknąłeś temat zanim zdążyłem cokolwiek napisać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sądzę, że wielu graczy jednak się z Tobą nie zgodzi. Ale każdy ma prawo do własnej opinii, zwłaszcza jak zna sieć od podszewki. W końcu jesteś już z nami cały jeden dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie będę się z tobą kłócił bo to nie ma sensu:D

 

nadal czekam na logi od admina serwera ts. masz mojego ss z tyt. twojego bana dla mnie:>

 

Wiem że skoro jestem zwykłym graczem trzeba ze mnie tylko zrobić jakiegoś głupka żeby inni szybko zapomnieli ale przecież że ty masz ich gdzieś co nie?:>

 

 

 

:(powiedział zwykły gracz do wielce szanownego Admina serwerowni) tak tak ale pamiętaj kiedyś ci to nie wyjdzie na dobre..

 

nie życzę źle ale nie każdy jest taki miły i uczynny jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak najbardziej masz rację tylko głupka robisz sam z siebie. Ciągniesz dziwny temat, wymyślasz niestworzone rzeczy. Dyskusja z Tobą mija się z celem. Poczekajmy może aż pojawi się na forum rzeczony wcześniej Rastaman i poświadczy słowa, które kierowałeś do mojej osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak najbardziej :).

 

Widzę, że jesteś jedynym sprawiedliwym, który zaprowadzi porządek wszędzie gdzie się pojawi. Wielu już takich było i wielu już takich tu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie po prostu jestem dumny z jednej cechy swojego charakteru.

 

Nie daje sobą pomiatać jak pionkiem. Wiem co mi wolno, czego nie

 

A teraz pewnie już zapomniałeś co było powodem tej skargi i rzucasz się bezpardonowo na moją osobe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sprawa z mojej strony została wyjaśniona :)

 

Jestem usatysfakcjonowany i zadowolony z jej zakończenia.

 

Proszę o zamknięcie tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wedle życzenia. Ze swojej strony dodam, że temat zakończyliśmy polubownym rozejmem, myślę że kolega Plejas ma podobne odczucia.

 

 

 

//zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...