Skocz do zawartości
Gość

Proszę o UB Boczek

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:Boczek

 

Godzina, data zdarzenia: 29.08.2013 - 23:40:09

 

Mapa:de_dust4ever

 

STEAM_ID / IP:79.184.164.209

 

Uzasadnienie:

 

Uciekłem podobno podczas robienia ss, o którym w ogóle nie miałem pojęcia. Było późno a miałem statystyki słabe jakoś 0;3 więc postanowiłem wyłączyć grę, dlatego dzisiaj rano trochę się zdziwiłem tym banem bo niby po co ktoś miał mi robić ss z takimi statystykami. Wstawił bym chociaż 1 zrobione zdjęcie ale żadne nawet nie zdążyło się zapisać na laptopie. Chcę napisać, że już kilkukrotnie miałem robione ss'y na tym serwerze i zawsze były czyste a po za tym po co miałbym grać na czitach skoro mam 94 lvl szkoda by było ryzykować.

 

 

 

Proszę o szybką odpowiedź.

 

 

 

PS.NuterzY odbanowałeś mnie na COD MOD 801 lvl za ss'y a to jest ban na COD MOD 201

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Według mnie admin Maxi King może się wypowiedzieć dlaczego mnie zbanował bo nie wierzę, że za wh ponieważ moje staty wynosiły coś około 0:3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak jak HaPek! jeżeli zaczął robić SS i ty wyszedłeś to co najmniej jeden lub dwa SS powinny się zapisać.

 

 

 

Jedyna opcja na odbanowanie to 100 reklam.

 

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tylko w tym problem, że ja nie miałem żadnego pojęcia, że mam robione ss'y i wyłączyłem grę a w folderze z zdjęciami nie ma ani jednego ss'a z dnia, w którym otrzymałem tego bana. Może admin pomylił osoby i przez przypadek zostałem zbanowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...