Skocz do zawartości
Malu

Kulturystyka :D

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

2 miesiąc dopiero zaczynam ;) oczywiście jeśli masz jakieś fachowe rady to słucham Cię ;>

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ja, od grudnia zeszłego roku.

 

Specjalizacja: Ćwiczenia domowe z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała.

 

Osiągnięcia: Poprawienie i podkreślenie rzeźby klatki piersiowej, dobrze rozbudowane barki i bicepsy. ( 4 miesiące na ciężarach - bicki), wyrzeźbienie brzucha, przysiady na jednej nodze- poprawienie rzeźby ud ( 2 współczynnikiem tej poprawy ud jest to że gram w klubie piłki nożnej.)

 

 

 

Nie są to kłamstwa, wydawać się może że to przez tak krótki okres czasu tego dokonałem ale wkład który włożyłem w zeszłe wakacje był dla mnie naprawdę nie lada wyzwaniem. Obecnie od miesiąca stoje, ponieważ muszę poprawić trochę stawy w nadgarstku, zepsułem je trochę na ciężarach bo nie zrobiłem odpowiedniej rozgrzewki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Kulturystyka - nie, siłownia tyle co na zajęciach (ale tam tylko atlas, rowerek, bieżnia, brzuszki)

 

A tak to tylko brzuch w domu (tzw 6-tka weidera)

 

Ale bardziej dla zdrowia ;)

 

 

P.S

 

Może pochwalisz się swoimi osiągnięciami jako kulturysta ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie polecem 6-stki weidera, znam parę osób co wykonywało te ćwiczenia i poniszczyły sobie kręgosłup. Jak chcecie mieć fajny brzuszek to wystarczy tydzien robienia brzuszków. ALE najważniejsza jest dieta :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Nie polecem 6-stki weidera, znam parę osób co wykonywało te ćwiczenia i poniszczyły sobie kręgosłup. Jak chcecie mieć fajny brzuszek to wystarczy tydzien robienia brzuszków. ALE najważniejsza jest dieta :P

 

 

 

 

Tydzień robienia brzuszków powiadasz? I po tygodniu masz już "sześciopak" ? :>

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zacznijmy od tego, że samymi brzuszkami za wiele nie zdziałamy. przy robieniu zwykłych brzuszków używamy też wiele innych mięśni ciała. Osobiście polecam spięcia lub program ABS. dobrze działa na brzuch. A6W jest na płaski brzuch, a nie na "sześciopak".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Osiągnięcia???:D 

 

Wiec lecimy;

 

Staż rok na siłowni

 

Waga/wzrost 85/182

 

Bieceps:40cm+ :)

 

Płaska: 100kg cel do wakacji.Teraz biore 95kg :)

 

 

 

Może ktoś jeszcze jakieś osiągnięcia opisze??Malu po foto widać że też trochę ćwiczysz wiec czekamy na opis :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli chodzi o brzuszki to trzeba robić je około 1,5 miesiąca co dwa dni ,dziennie jakieś 200-300 i wtedy się bedzie miało 6-pak :D jak będziesz robić codziennie to nici z tego ,będziesz miał tylko mięśnie ,ale 6-paku widać nie będzie :D Co do A6W przestałem robić po 30 dni bo i tak nic nie dawało xD 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Osiągnięcia??? :D

 

Wiec lecimy;

 

Staż rok na siłowni

 

Waga/wzrost 85/182

 

Bieceps:40cm+ :)

 

Płaska: 100kg cel do wakacji.Teraz biore 95kg :)

 

 

 

Może ktoś jeszcze jakieś osiągnięcia opisze??Malu po foto widać że też trochę ćwiczysz wiec czekamy na opis :)

 

 

Ależ proszę Cie bardzo :D

 

Bajceps: Hmm 39.5 może 40 przy małej pompie. 

 

Waga/wzrost: 82/190 (mało ale jestem praktycznie cały czas na rzeźbie) 

 

No a na klatę te 85 kilka razy podniosę. 70 na serie wystarczy i myślę, że to dobry wynik przy mojej wadze :D

 

Szczerze to większy ze mnie wojownik niż kulturysta, ale siłownia mnie odpręża ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Jeżeli chodzi o brzuszki to trzeba robić je około 1,5 miesiąca co dwa dni ,dziennie jakieś 200-300 i wtedy się bedzie miało 6-pak :D jak będziesz robić codziennie to nici z tego ,będziesz miał tylko mięśnie ,ale 6-paku widać nie będzie :D Co do A6W przestałem robić po 30 dni bo i tak nic nie dawało xD

 

 

 Co komu z brzuszków jak 20% tkanki tł.będzie miał wiec redukować i same mięśnie się pojawią + ćwiczenie jakieś np.spiecia i 6 pak lub 8 pak gotowy :D

 

 

 

 

 

 

Ależ proszę Cie bardzo :D

 

Bajceps: Hmm 39.5 może 40 przy małej pompie. 

 

Waga/wzrost: 82/190 (mało ale jestem praktycznie cały czas na rzeźbie) 

 

No a na klatę te 85 kilka razy podniosę. 70 na serie wystarczy i myślę, że to dobry wynik przy mojej wadze :D

 

Szczerze to większy ze mnie wojownik niż kulturysta, ale siłownia mnie odpręża ;)

 

 

No Malu u Ciebie rzeźba konkret ale co ekto to ekto na masie 6 paka byś miał :)

 

No i wyniki też ok,szacun dla ludzi co dbają o siebie jak i formę :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...