Skocz do zawartości
Gość

Jak zaczeła się twoja przygoda?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zaczeła się twoja przygoda z mh?

 


 

Więc ja zacznę.

 

 

 

Była godzina 13.45 pare miech. temu grałem sobie w mt2 (xD) na prv.stoje sobie w m1 a tu podchodzi jakiśgracz i pyta się mnie czy go pod expie.ja na to ok, potem tak mi się nudziło, zapytalem się czy ten gosc gra w cs'a on odpowiedział ze ma adma na fajnym jb (ten gość to IVONA) wbilem i jestem do teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Było to dawno temu, kiedy to JB się rozkręcał. Miał może niecały miesiąc. Znalazłem ten serwer poprzez reklamę na innej sieci. Zobaczyłem jakiś dziwny serwer, spróbowałem na nim pograć... No i zostałem.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Poznałem Szanowanego Aquaxa kilka lat temu gdy MH jeszcze nie było nawet pomysłem. Byliśmy adminami na serwerze cod. Po powstaniu sieci byłem w pierwszej dziesiątce rejestrujących się. Pojawiałem się i znikałem jednak zawsze mieliśmy dobry kontakt, aż pewnego dnia powstał serwer DD2. Zostałem zaciągnięty siłą i przyspawany do fundamentów sieci. Od tej pory żaden serwer bez nazwy Multi-head już mnie nie ujrzał :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Był piękny wagarowy dzień . Razem z kumplami umówiliśmy się , ze bd szukać jakiegoś serwera . Szukaliśmy , szukaliśmy . Znaleźliśmy . Oni odeszli a ja zacząłem no-lifić . Tak mnie wciągnęło , ze nie mogę odejść i nie odejdę . M-h to nałóg . Do tej pory jest tu zaiście . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Było to z 2 lata temu, gdy w szkole przysiadłem się do kumpli z klasy, którzy właśnie rozmawiali o cs-e, opowiedzieli mi o Cod-zie, zawsze grałem na FFA lecz postanowiłem spróbować. Jeszcze tego samego dnia w południe wszedłem na Coda i tak mnie wciągnął, że siedziałem do późna w nocy :P kumple.pożegnali.się z serwerem, a ja dalej jestem :D już ponad 2 lata:)

 

 

 

PS. Ostatni FFA widział mnie chyba ponad rok temu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pewnego dnia wpisałem sobie w google ''Serwery cs''. Dalej wpisałem DD2 i mi wyskoczyły serwery Only DD2 i tam był Multi-Head, postanowiłem wbić i pograć. Serwer bardzo mi się spodobał i po 3 dniach grania postanowiłem się zarejestrować no i zostałem tutaj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja po przerwie ok rocznej zacząłem grać na BF2 ( nie naszej). Następnie sieć ta się rozpadła z nie wiadomych przyczyn ( forum zniknęło a serwery były bez życia ;/) i postanowiłem czegoś poszukać. Szukając BF2 fajnej ( nic nie znalazłem) wnerwiłem się i wprowadziłem Jail BReak ( chciałem się nauczyć grać na tym "dziwactwie xD". W wyszukiwarce serwerów wiaderkowej znalazłem wasz serwer na którym było ok 10 graczy. Postanowiłem wejść. Spodobało mi się, Zostałem, zarejestrowałem się aż dostałem admina i już chyba będę tu na dłużej xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


to było 1 Czerwca tego roku szukałem jakiegoś Jaila i znalazlem na sieci gdzie jeszcze mialem adma na FFA . wszedłem na JB pograłem spodobał mi sie pozniej mialem problemy z kompem i tak zacząłem grać od początku lipca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To było około 2 lata temu . Zawsze grałem na serwerach awp/4fun/ffa . W szkole koledzy rozmawiali o cs i powiedzieli mi o tym codzie. No koledzy przestali grac . Zemną zostalo tylko 2 kolegów którzy tu jeszcze grają. Zarejestrowałem się gdy chciałem napisac 1 skargę jeszcze na starym forum które zawsze miało zwichy ^^ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moja przygoda zaczeła się jakieś 2 miechy temu (+/-) wyszukałem w CS serwer only dd2 i odrazu przypadł mi do gustu. Więc grałem i grałem i tak zostałem do dzis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Było to jakieś 2 lata temu :D W szkole pewien bot (z nickiem Damian, element, n0.!, lub Okrzesany :D ) powiedział mi o serwerze cod mod. Wszedłem i na dobry początek dostałem bana od Bezdusznego za ping -.- . Tak zacząłem grę na Multi Head. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rok temu w maju napisał do mnie na skype BounDer (Szmiciuu / Anuluj!) czy gram w cs'a. Odparłem, że miałem dość dużą przerwę. No nic...Zaciągnął mnie nocą na COd'a, szczerze to na początku mi się nie spodobał. Lecz pograłem... i zostałem ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To ja miałam podobnie jak Natalia :) pewnego dnia szukałam serwera żeby sobie pograć i mój znajomy grał właśnie na multi-head only dd2 poznałam tam od razu parę osób atmosfera była miła więc postanowiłam zostać :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niecały miesiąc temu.. ~25 dni. Odszedłem z innej sieci, napisałem pożegnanie, a za kilka godzin PW od Augusta, że razem z innym kolegą mają inną fajną sieć. No i jestem :) Gdyby nie oni, pewnie bym wylądował gdzie indziej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie pamiętam już od kogo miałem IP serwera. Po kilku dniach nocnego łupania i przesiadywania na TS3 zostałem wciągnięty przez aquaxa i Consecuente na ich kanał. Dali mi admina bez podania przez co przez jakiś czas banował bunt wśród adminów. Pamiętam jeszcze, że na początku adminowania byłem wrogiem numer 1 adonaia, teraz jesteśmy dobrymi kumplami. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na mh gram od 2011r, pamiętam jeszcze gdy był tylko server Cod mod 200lvl i gdy jeszcze raczkował. Tak wiem moje konto obecne jest założone któregoś tam lipca, jednak do starego mojego konta które było z ok. 2011r. zapomniałem hasła, z czego wynika że mam multi-konto na forum :P albo poprostu zostało ono usuniete z braku aktywności

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...