Jump to content
Guest

Własne spray w cs'ie

Recommended Posts

Witam.. Na pewno niektórzy chcieliby mieć własny spray w cs'ie, ale nie wiedzą jak zrobić, aby działał a więc pragnę Wam przedstawić krótki poradnik na ten temat! :)

 

 

 

1. Pobieramy program Halflife Logo Creator.

 

2. Włączamy program i postępujemy krok po kroku:

 

3. Przy włączaniu wyskoczy nam takie okienko Dołączona grafika musimy wskazać lokalizację hl.exe jest on w katalogu gdzie zainstalowaną mamy grę (opcjonalnie: C:\Program Files\Valve\Steam\SteamApps\nazwa_konta\counter-strike)

 

4. Gdy otworzy nam się okno Dołączona grafika musimy kliknąć wskazany na obrazu przycisk "Open" i wyszukujemy własną grafikę która ma być naszym spray'em

 

5. Po wczytaniu się wskazanej przez nas grafiki musimy kliknąć przycisk "Autosize" i zaznaczamy pole "Counter Strike" oraz "Save it to:" po czym wybieramy gdzie ma być to zapisane.

 

6. Następnie musimy kliknąć przycisk "Make WAD".

 

7. W lokalizacji która wskazaliśmy w punkcie 5 zapisany zostanie plik "pldecal.wad", musimy zmienić tą nazwę na "tempdecal.wad".

 

8. Na plik "tempdecal.wad" klikamy PPM (prawy przycisk myszy) i zaznaczamy opcję "Tylko do odczytu" (tak jak na załączonym obrazku) Dołączona grafika Jeżeli tego nie zrobimy to spray może się zmienić na domyślny czyli taki który mamy w grze!!

 

9. Na koniec musimy skopiować plik i wkleić go do:

 

C:\Program Files\Valve\Steam\SteamApps\gandalfwlamywacz\counter-strike\cstrike lub cstrike_polish\ (dla pewności najlepiej wkleić do cstrike i cstrike_polish.

 

 

 

Życzę miłej gry i myślę, że pomogłem. jak tak daj +;)

Link to comment
Share on other sites


Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...