Skocz do zawartości
Gość

Super pomysł ;>

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano, przypomniał mi się extra plugin do cs'a konkretnie był on na HashJamie i działał mniej więcej tak.. Gracz z najlepszymi statami na danej mapie mógł wybrać osobiście następną mapę na, której będziemy grac. W ramach takiej jakby nagrody za dobrą grę. Zwiększyłoby to emocję na serwerze podczas każdej mapy, bo logicznie myśląc każdy chce być najlepszy i wybrać następną mapę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Plugin nazywa się "koncert życzeń", do pobrania poniżej:

 

KLIK!

 

 

 

Moim skromnym zdaniem na FFA nie jest to najlepszy pomysł, takie coś lepiej sprawdziłoby się na aim/awp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Można to dodać aczkolwiek nie którzy gracze cały czas wybierali by te same mapki. W końcu serwer stał by się monotonny co do mapek ;)

 

 

 

 

 

400 postów pękło xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zrobi sie monotonnie.? Ile jest mapek na serwerze.? One już są monotonne.. i myślę, że wtedy ominęły by nas takie problemy jak 10v10 osób na awp_indi czy na aim_map. Powiem więcej, że gracze doświadczeni którzy sporo grają nie wezmą ogranego nuka,dd2,inf tylko coś niestadardowego dla rozrywki np. eldorado/westwood/train no i nawet ten assault właśnie dla urozmaicenia gry. Takie jest moje zdanie i myślę, że solidnie przedstawiłem argumenty na TAK. ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Neymar Jr.

 

 

 

Tak jest teraz a gdybyś przeczytał moje poprzednie posty to byś nie pisał czegoś takiego ;>

 

 

 

w skrócie wątpię, żeby ludzie znający tylko dd2/inf/nuke wygrali mapę i to wybrali ale przeczytaj poprzednie posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nom spoko tylko jak to na coda miało by być to zablokować 5 map ostatnio granych żeby nie było wkoło Assalta i Westa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja cały czas twierdze, że byłaby grupa map granych na "okrągło" inna mapa trafiłaby się raz na sto lat, serio zdania nie zmienie do tego pluginu, bo wiem jak to się kończy (patrząc po innych serwach)

 

Na NIE !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


O ile się nie mylę , był już kiedyś taki pomysł , nie przeszedł . Uzasadnienie było by takie : gracz który wygrywa ciągle , będzie brał mapy , dla siebie , innym się nie spodobają, będą wychodzić z servera , tzn będzie brał na złość(mogę się mylić) . Moim zdaniem plugin zbędny , ostatnio zauważyłem , że na FFa są grane wszystkie mapy i co raz wrzuca się nową mapę, jest okej . Wspomniał ktoś , że na awp_indi , aim_map , jest 10/10 , bynajmniej ja jeszcze się z taką sytuacją nie spotkałem , gracze są na tyle ogarnięci itp , że jak widzą , że jest dużo ludzi , nie biorą tak małej mapy. :P :P Z drugiej strony , na próbę można dać. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ostatnio grałem 9/8 awp indie... a co do pluginy fajnie by było ponieważ rywalizacja byłaby większa i emocje przy tym ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


cs_assault

 

cs_ilaty

 

cs_office

 

de_aztec

 

de_cbble

 

de_dust

 

de_dust2

 

de_inferno

 

de_nuke

 

de_train

 

de_vertigo

 

de_tuscan

 

de_westwood

 

de_eldorado

 

de_dust2002

 

de_kabul

 

de_cpl_mill

 

de_hell

 

de_mirage

 

de_alexandra

 

awp_india

 

aim_map

 

cs_wiocha

 

de_forge

 

cs_max

 

To są mapki wgrane na serwer. Ile z nich gracie? Ile z nich wybieracie raczej. Jeśli zostanie wybrana mapa mniej znana zaraz serwer pustoszeje. Dlatego już usuwaliśmy z niego wiele map, o które wcześniej gracze walczyli. Najlepszy wybierze mapę de_hell i nikt nie będzie grał (przykład).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pomysł marny. Jeżeli chodzi o wybieranie map na serverze panuje demokracja, mapy zostają wybierane za pomocą głosowania i jest to najlepsza z obecnych opcji.

 

 

 

Nie widzę przy tym emocji i rywalizacji.

 

Znajdzie się gracz, który skilluje pare lat albo ma info z ts'a i wybiera swój zestaw map... Dla mnie to nonsens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...