Skocz do zawartości
Multi-Head

Regulamin serwera COD MOD 400

Rekomendowane odpowiedzi

Regulamin COD 400
1. Staramy się nie przeklinać.

2. Nie obrażamy innych graczy oraz ich rodziny.

3. Rozmowa przez mikrofon dozwolona a nawet wskazana.

4. Mikrofon dozwolony od 16 lat, zabronione jest również jego nadużywanie.

5. Odnosimy się do wszystkich graczy z szacunkiem.

6. Zakaz reklamowania: stron internetowych, cheatów, skryptów, innych serwerów.

7. Zakaz chodzenia po TXT. (przelatywać nad nimi można ale "odbijać się" już nie)

8. Miny, Pułapki, Repliki- nie stawiamy w miejscach takich jak: okienka, drabinki, na pace, w wentylacji i pod wyjściami z wentylacji , na schodach, na BS, przy hostach, na drzwiach które blokują otworzenie ich/przejście przez nie, do tego na pochylniach i wzniesieniach. Nie stawiamy min 1 na 2 w wąskich przejściach. Również nie stawiamy trutki truciciela na BS oraz przy Hostach i nie bugujemy jej stawiając w ostatniej sekundzie rundy na respie wroga (Zabijając graczy , gdy rozpocznie się runda.)

8. 1 Zakaz stawiania min oraz pułapek  W pomieszczeniach gdzie są hosty, przed wejściami do tych pomieszczeń. 

8. 2. W bliskiej odległości od drzwi,schodów bądź okien i w drzwiach.

9. Zakaz bugowania map.

10. Absolutny zakaz używania cheatów i wspomagaczy (celownik awp/scout,modele esl oraz wszystko co ułatwia grę) . (Ban na zawsze)

11. Staramy się wykonywać cele mapy (zakaz kampienia z paką na respie i jeśli pozostanie jedna minuta idziemy po hosty). Za nie wykonywanie celi mapy.(Kick, ban do 30 min).

12. Nie strzelamy z bfg, błyskawic, rakiet, airstrike, predator missle, awp, scout na resp wroga na mapach de_eldorado, de_rats_1337,  cs_max, de_dust2002 oraz cs_estate,        de_alexandra  przez pierwsze 7 sekund rundy. (Ban 30min)

12. 1 Zabronione jest skanowanie na resp na w/w mapach przed 7 sekundami, zakaz nie obowiązuje raszowania

13.  Nie używamy rakiet, granatów, błyskawic na respawn wroga przed 7 sekundami na mapach typu "mała mapa", zakaz nie obowiązuje raszowania.

14. Zgłaszanie czitów nie na [email protected] jak i nadmierne spamowanie będzie nagradzane 5 minutowym banem.

15. Zakaz bugowania klas bądź perków jak i misji i wyzwań = ban perm.

16. Czas na wstawienie screenshot`ów na forum nie może być dłuższy niż 48h.

17. Na serwerze obowiązuje używanie Grafiki Open Gl, każda inna będzie karana jak oszustwo, i skończy się banem premanetnym.

18.  Zakaz stawiania sentry guna w miejscach które całkowicie uniemożliwiają rozbrojenie paki bądź wyprowadzenie hostów oraz w miejscach, które uniemożliwiają tt dojście do bs, szczególnie na mapach rats_office, rats_1337, eldorado. SG nie może sięgać na BS w jakimkolwiek stopniu.

19.Zakaz używania jakiejkolwiek broni (w tym rakiet, min, autodestrukcji, granatów i "ks") prócz noża podczas rozgrzewki (również tej zdobytej w czasie trwania rozgrzewki).  (Ban 30 min)


20. Zakaz bugowania rakiet tj. strzelania ich na końcu rundy, tak żeby na początku nowej zabijało osoby z drużyny przeciwnej. Takowe bugowanie = ban na 30-60 min         


21 Zakaz używania skinów CT = Niebieski, TT = Czerwony!

 22.  Przeszkadzanie w grze tj. specjalne rzucanie fleshy swoim, blokowanie i tego typu sprawy będą karane kickami, bądź banami na 5 minut.


23. Zakaz używania komendy CMD (cl_forwardspeed 400, cl_backspeed 400, cl_sidespeed 400 - wartość domyślna wygląda tak) - ban od 5 minut do 1 dnia. 

24. Zakaz nabijania exp'a na afkach lub wykonując cele mapy gdy nikogo na serwerze nie ma (ban w zależności od ilości wbicia exp'a od 1h do 7dni).

25. Zakaz wchodzenia na Spect podczas trwania  NUKE. Jeżeli gracz specjalnie będzie to robił notorycznie będzie Slayowany i kickowany z serwera.
 
UWAGA! Co do długości kar to:
- 5 min ban
- Następnie bany ( Tutaj od poziomu nie przestrzegania regulaminu ale jak admin będzie dawał np ze ktoś nie wykonuje celów mapy np. ban na godzinę to będzie miał rozmowę )

Zakaz kopiowania bez zgody autora - Autor jupik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Guest

Aktualizacja ! PKT. 18 i 19.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

 

Zespół Multi-Head.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja punktów nr. 18


4. Nie krzyczymy do mikrofonu.
Zmiana na:  4. Mikrofon dozwolony od 16 lat, zabronione jest również jego nadużywanie.


18.  Zakaz stawiania sentry guna w miejscach które całkowicie uniemożliwiają rozbrojenie paki bądź wyprowadzenie hostów.
Zmiana na:  18.  Zakaz stawiania sentry guna w miejscach które całkowicie uniemożliwiają rozbrojenie paki bądź wyprowadzenie hostów oraz w miejscach, które uniemożliwiają tt dojście do bs, szczególnie na mapach rats_office, rats_1337, eldorado.
 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja. 

8. Miny, Pułapki, Repliki- nie stawiamy w miejscach takich jak: okienka, drabinki, na pace, w wentylacji i pod wyjściami z wentylacji , na schodach, na BS, przy hostach, na drzwiach które blokują otworzenie ich/przejście przez nie, do tego na pochylniach i wzniesieniach. Nie stawiamy min 1 na 2 w wąskich przejściach. Również nie stawiamy truki truciciela na BS oraz przy Hostach i nie bygujemy jej stawiając w ostaniej sekundzie rundy na respie wroga (Zabijając graczy , gdy rozpocznie się runda.)

8.1 Zakaz stawiania min oraz pułapek  W pomieszczeniach gdzie są hosty, przed wejściami do tych pomieszczeń. 

11. Usunięty - zmieniona kolejność punktów.

12. Staramy się wykonywać cele mapy (zakaz kampienia z paką na respie i jeśli pozostanie jedna minuta idziemy po hosty). Za nie wykonywanie celi mapy.(Kick, ban do 30 min).

18. Zakaz stawiania sentry guna w miejscach które całkowicie uniemożliwiają rozbrojenie paki bądź wyprowadzenie hostów oraz w miejscach, które uniemożliwiają tt dojście do bs, szczególnie na mapach rats_office, rats_1337, eldorado. SG nie może sięgać na BS w jakimkolwiek stopniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...