Skocz do zawartości
PREDATOR KU*WA

Łukasz chciałby wrócić

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: PREDATOR KUHWA

Wiek: 28

Doświadczenie (w byciu adminem): długie, zaczynałem za czasów UD oraz KN

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 9

Staż w CS-sie: około 9 lat

Steam / NonSteam: steam

Dlaczego Ty: Byłem adminem niedawno, zrezygnowałem z admina, miałem kilka spraw do załatwienia

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: dużo

Kontakt: PW / steam

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/PREDATOR%20KUHWA/80.72.33.52:27480/oraz http://www.gametracker.com/player/SZALONA%20PORCELANKA/80.72.33.52:27480/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Myślę, że mógłbyś wrócić. 

 

 

 

Ogarnia jako admin. Przyda  się ktoś z większym doświadczeniem kto by podpowiedział "świeżym".

 

-wiek

 

-mikro

 

-ogarnia grę 

 

-Steam

 

 

 

Tylko się za bardzo nie czepiaj już :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oj Łukasz Łukasz szczerze to nie mam pojęcia czego ty szukasz? Raz jestes raz cie nie ma! Oczywiście- jestem na tak!!! tylko jak za chwile znowu zrezygnujesz bo bedziesz miał znowu jakies sprawy-no pomyśl sam co my mamy mysleć.?>..:(nie bedę się rozpisywał że wiek, ze steam ze gemtracker itd...bo to jasne że masz!.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Predator Ty to jesteś szalony jednak  :)

 

Jest taki dział jak urlopy i nieobecności.

 

Dobry z Ciebie chłopak, ale 4 dni podanie po rezygnacji ?

 

Chyba, że Opiekun wyrzuci Twoją rezygnacje do kosza i pomyśli o przywróceniu Ciebie na stanowisko.  :facepalm:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

3 dni temu rezygnacja, następne podanie dopiero po upływie 14 dni.

 

 

Gdzie jest to napisane? W jakim regulaminie? Przy podaniach jest wyraźnie napisane, że jeśli podanie zostanie odrzucone, kolejne można składać po 14 dniach. Ale o rezygnacjach, nie ma nic tam wspomnianego.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


hmm dziwne to Twoje zachowanie Łukasz. Mi mówiłeś że masz to gdzieś że nie chcesz być adminem bo jak grasz to ludzie wychodzą i masz gdzieś taki... serwer. Teraz powrót... Zastanów się czego chcesz. mimo wszystko dobry z Ciebie admin i masz u mnie poparcie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...