Skocz do zawartości
Cooke

Podanko :D

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Cooke <3

Wiek: 15 :/

Doświadczenie (w byciu adminem): Miałem styczność z posadą administratora na różnych serwerach w cs 1.6 ale także w cs go :D

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 5,6/10 :P

Staż w CS-sie: Spory. :)

Steam / NonSteam: Steam :3

Dlaczego Ty: Ponieważ chciałbym po prostu pomóc w zwalczaniu cheaterów którzy utrudniają nam grę.. :) Także chciałbym pomóc wprowadzać kulturę której  czasami brakuje.. :D 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: To zależy, w weekendy oczywiście większa obecność na serwerze. :D W tygodniu niestety szkoła, nauka i czas gry jest krótszy.. :/

Kontakt: Gg, steam, forum :P

 

 

Link do GameTracker'a:http://www.gametracker.com/player/Cooke%20%3C3/80.72.34.124:27034/

 

 

Pozdrawiam Cooke <3

 

Proszę o przeniesienie postu do cod 800 lvl, z góry thx :DDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zmieniam zdanie jednak jestem za okresem próbnym, bo rzeczywiście zbyt szybko spisałem go na straty.

 

Poprawił się trochę, ale nie jestem wciąż co do jego osoby przekonany.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

gdzie mam napisac nowy temat bo nie widze tego bo chce sie odwolac od bana perma za reklame wchodze na serwer wciskam /klasa 4 potem 3 i zaraz ban reklama

 

 

Odwołanie od banów w tym dziale: http://multi-head.pl/index.php?/forum/88-odwo%C5%82anie-od-bana/

 

 

 

 

 

Jestem na Tak.

 

+Komunikatywny.

 

+Zgłasza na u@.

 

+Amxx

 

+Steam

 

-Wiek może jest minusem. Lecz grasz już z nami od pewnego czasu, wiec zdołaliśmy cię poznać. Dlatego uważam że warto dać ci szansę. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


* wiek +/-    ale myślę tak samo jak sobek up,

 

* aktywny na tyle ile da radę znaleźć chwile wolnego czasu +/-,

 

* komunikatywny +,

 

* zgłasza na u@ +,

 

* steam +,

 

* amx +,

 

 

 

 

 

Myślę że można było by dać mu szanse, przynajmniej na okres próbny np. 2 tygodni i po tym czasie zobaczyć czy naprawdę było warto. Nie ma, co go spisywać od razu na straty, z paru nieszczególnych minusów. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...