Skocz do zawartości
Gość

Ciągle te same mapy.

Rekomendowane odpowiedzi

Czy można coś z tym zrobić?Gramy ciągle te same mapy, eldo,assault,dust/2 i aztec.. Czy można by wprowadzić coś takiego ze nie można nominować mapy która była ostatnio grana przez 5/6/7/8 (tutaj można wybrać ile map)map.Albo gdyby mapy przez cały czas leciały po kolei ..

 

 

 

Z poważaniem Kupiec..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ghostkiler, tylko jak zostanie wybrana jakaś dziwna mapa to serwer pustoszeje. Więc rozumiesz, że nie możemy tego zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Właśnie pozatym to jest głosowanie i więkoszść wybiera te same mamy czyli im sie one nie nudza:). I dodam ze mnie czasami to moze i złosci. ale juz na pamieć wiekosc wie gdzie strzelać klaść miny pulapki i tp ;d i duzo fragów free wchodzi :) Wieć nie jest tak złe :)

 

I jak napisał H@ COnsecuente gracze napedzają server wieć nie mozemy ich zmusić do grania map których niechcą,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja bym zrobił tak aby mapy były po kolei wybierane od A do Z. Przynajmniej raz na dzień każda mapa była by grana. Według mnie jest to najlepsze wyjście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rozumiem ale można było by wprowadzić coś takiego że nie można nominować mapy która była grana przez ostatnie 5 map.. Przynajmniej tyle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


assault mega mozei by dało rade usunac. lecz zwykły i dust 2 musi zostac bo to naj czestrza mapka która jest grana i jak ich nie bd, bardzo wielu ludzi odejdzie co bendzie minusem i strata cod moda i sieci multi-head

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Durex :D ja to tylko jako przykład podałem ;d

 

na tej stronie > http://www.gametracker.com/server_info/80.72.40.110:27008/ <

 

Macie mapy grane nostop. i nie da rady ich usunać :)

 

Postaramy się zrobić tak aby nie było tej samej ciagle. tylko przerwa innymi mapami też czesto granimi :)> COś sie wymysli potrzeba troszki czasu :) Prosimy o cierpliwość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...