Skocz do zawartości
Shork

Przenikanie przez siebie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie raz była taka sytuacja, że stoisz na respie TT i strzelasz się z osobą na środku, a z drugiej strony ktoś Cie blokuje. Jestem za wprowadzeniem pluginu, który będzie dawał możliwość "przechodzenia przez siebie" i skończy się to blokowanie w anarchii, trupie, gali...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bodajże ten plugin znajduje się na serwerze DD2/INF i wszystko działa dobrze. Więc można by było zapytać opiekunów  DD2/INF, czy udostępnią.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co ma się bugować? Na DD2/INF jest on wgrany i wszystko śmiga fajnie, co do dd2#2 można go wgrać bo jak 10 typa wjedzie do anarchii i ktoś he rzuci to nie ciekawie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Było to już kiedyś poruszane i zostało bez zmian.

 

Osoby twierdziły, że jest to plugin nadający się bardziej na serwer 4FUN czy na DM i będzie niszczyć rozgrywkę na samym DD2 lub po prostu nie byli za wprowadzeniem takowego pluginu.

 

 

 

Ponadto na serwerze jest wgrany podobny plugin, ale przenikanie jest włączone na chwilę po zrespieniu się.

 

 

 

 

 

Jednakże czekam co macie w tej kwestii do napisania. ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Było to już kiedyś poruszane i zostało bez zmian.

 

Osoby twierdziły, że jest to plugin nadający się bardziej na serwer 4FUN czy na DM i będzie niszczyć rozgrywkę na DD2 lub po prostu nie byli za wprowadzeniem takowego pluginu.

 

 

 

Ponadto na serwerze jest wgrany podobny plugin, ale przenikanie jest włączone na chwilę po zrespieniu się.

 

 

Ale w jaki sposób będzie to psuło rozgrywkę? Jak dla mnie ten plugin jest najbardziej wskazany dla każdego typu serwera, od 4funa po FFA.

 

 

 

Edit: Wiem, wiem. Bardziej odnosiłem się do tych osób co to mówiły.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


mi się wydaje, że nie ma sensu... warto zostawić rozgrywkę taką jak jest żeby było to realne (nawet dodałbym ff)... zmianą powinno być to, że za blokowanie, utrudnianie gry ban na dzień nawet a nie kick lub 5 min ;p

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


FF to nawet ja powiem że jest bez sensu. Jeśli też macie 2x HE to z włączonym friendly fire teamy same się powybijają zanim się zdążą skonfrontować ;)  32 HE w jednym teamie, dodaj drugie 32 HE w drugim teamie + brak semi clip... Jeśli komuś uda się wbić galą/długą/trupem to będzie naprawdę pro. Poza tym to nie TP :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W chwili gdy ten plugin zostałby wprowadzony, zostałaby wyeliminowana opcja, np. podsadzania 2 gracza.

 

Ale przenikanie byłoby korzystne w takich miejscach jak anarchia, gala, gdzie gracze rzucają tam najwięcej he.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bardzo dobry pomysł ja jestem za..

 

Czasami połowa teamu ginie od he w trupie ,anarchii 

 

Wystarczy ,że jeden z graczy się przestraszy i chce cofać .

 

Jeśli ja miałbym wybierać zostawił bym to na stałe ,

 

ale można wgrać na okres próbny 7/14 dni . 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Poieram opcje okresu probnego. Rozgrzewka na noze rowniez miala byc zajebista, lecz po uplywie paru miesiecy, zrobila sie nudna. Ale wracajac do tematu tego pluginy jestem za okresem probnym, a moze nawet na okres satly ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja bym był za pozostawieniem jak jest ...  Tak jak pisze murzyn odpadnie opcja podsadzania gdzie często się to robi grając w ct podsadzając kogoś szybciutko na galę ... Ale spojrzeć na to z drugiej strony jak się wbija gdzieś grupowo to ciężko się wycofać przed lecącymi hejkami ...  Również częstą sytuacja jest też że się nie wbija grupowo tylko chodzisz po mapie i próbujesz coś tam ustrzelić samemu to wtedy już nie jest tak ciasno ! Można dodać ten plugin na jakiś czas... czemu nie ??  zobaczymy jak się z tym będzie grało i wszystko wyjdzie w praniu ;P

 

 

 

Pozdrawiam ! :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po dość długich przemyśleniach dotyczących owego tematu doszłam do wniosku, który przedstawię poniżej.

 

Myślę, że takie będzie najlepsze rozwiązanie, ponieważ każdy z Was zaznajomi się z pluginem grając na serwerze i sobie go na swój sposób "przetestuje".

 

 

 

 

 

Jako, że część osób uważa tak, a część inaczej, to plugin zostanie NA DNIACH wgrany na okres 2 tygodni, po czym po 14 dniach na forum pojawi się ankieta, w której zaproszę Was do zagłosowania czy plugin zostanie na serwerze czy też go usuniemy. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...