Skocz do zawartości
Gość

Klasa - Chorązy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Klasa Chorąży, kiedyś była i tylko nią grałem. Miło by było gdyby powróciła :)

 

 

 

Nazwa Klasy: Chorąży

 

Opis: 4 rakiety

 

Bronie: MP5

 

Kondycja: 15

 

Życie: 15

 

Wytrzymałość: 0

 

Inteligencja: 15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


4 rakietki? Troszeczkę dużo. Jakby można było zmniejszyć tak o 1-2 to by było idealnie, ponieważ ta klasa za dobra by była. Ja bym proponował 3 rakiety zamiast 4. Jak ktoś nabije 100 inteligencji, trochę kondycji i zręczność skoczka to cały resp po rozpoczęciu mapy nie żyje.

 

 

 

Jestem na Tak, ale i za zmianą 4 rakiety - na 3 rakiety :)

 

 

 

Pozdrawiam HardeQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Cos ci sie jupik pomyslilo byla owszem ta klasa lecz mila 4 rakiety i potem zostala oslabiona na 3 i d0n zycia wiecej daj to 25 do tej klasy i kondycji 20 i bd identyczna jak stary chorazy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem na tak ale muszą być 3 rakiety gdyż 4 to za dużo i tak pewnie po wbiciu 51 lvl jest nie do zabicia ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Właśnie ja też nią kiedyś grałem, na starym MH. Dostałem bana, nie wiem za co, bo nawet screenów mi nie zrobili, nie mogłem się nawet wytłumaczyć na forum. Nie fajnie, jakby jakiś admin mi powiedział czy da się ogarnąć o co chodziło.

 

 

 

@Durex, nie pamiętam może być i po 20/25 stat.

 

@all, 3 rakiety też spoko, kiedyś były 4 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

W sumie przy każdym resecie pytam się aquaxa czy będzie choraży więc szczerze chciałbym aby ta klasa powróciła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chociaż patrząc na to, że skoro został usunięty to musiał być jakiś powód. Jeżeli "przyczyna" usunięcia jest do naprawienia to jestem na Tak. Tylko tak jak mówiłem wcześniej, 3, a nie 4 rakiety ; d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ciezko w tym temacie sie wypowiedzieć ponieważ była ta klasa już i była osłabiana do 3 rakietek i była nadal bardzo silna wieć sa nikłe szanse ze h@ zechca ja przywrucic chociaż by z 2 rakietkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...