Skocz do zawartości
Gość

Powrót

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym prosić o wypowiedzenie się głównie Adminów serwera jak i zwykłych graczy na mój temat. Wiem że jeden dzień "adminowania" na serwerze to bardzo mało, ale wydaje mi się że jednak spełniłem się w tej roli. Niestety niedawno wyniknelo pewne nieporozumienie po stronie mojej, Tr!ck3ra jak i Vedaara. Chodziło o "podpuszczanie" byłego admina Tr!ck3ra z mojej strony, jednak to Vedaar siedział obok mnie i dyktował wszystko co pisałem. A że to H@ to musiałem go słuchać bo i tak bym go stracił więc nie miałem wyjścia. Tr!ck3r nie zgłosił tego zajścia nikomu i stracił admina. I dlatego straciliście o mnie dobre zdanie, myśląc, że wbiłem koledze nóż w plecy, więc chciałem wyjaśnić całe to zajście. To Vedaar siedział obok mnie i dyktował to że to mój kumpel gra na moim nicku, a Tr!ck3r miał to ukryć przed innymi, no i ukrył. Za to Durex zrobił ss i wstawił to w temacie. I potem wszystko się zaczęło. Jednak Vedaar nikomu nie wspomniał o tym że to on wszystko można powiedzieć pisał :) Wydaje mi się że mógłbym wrócić na to stanowisko nawet z ostrzeżeniem po tym wyjaśnieniu :) No na prawdę nie miałem wyjścia w tej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja jestem akurat na nie ,ponieważ jak ty byś wrócił to czemu triker by nie miał wrócić. Według mnie to jest tak albo niech wrócą obydwoje albo żaden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiem Ci dlaczego miałby nie wrócić... Bo nie zrobił ss i nie doniósł na to że admin to podpucha. Tylko, szkoda że akurat trafił na Vedaara :) Ty jakoś ss zrobiłeś i wysłałeś, a w dodatku było napisane pod podaniem Trikera że jeden błąd i leci bez ostrzeżenia ;/ niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobrze jak dla mnie to mozesz wrocic bo to byl moj blad ale tez to nie bylo mile z twojej sprawie, wiec skoro juz mowimy o powrocie to czy ja tez moglbym zostac przywrocony na stanowisko admina, rozumiem moj bład byl za ktory przepraszam ciebie i vedaara.

 


 

rozumiem ze ty albo vedaar mozecie miec o mnie zle zdanie, lecz gdybysmy gadali, siedzieli na Ts, troche bardziej byscie mnie poznali i zupelnie inaczej by to wygladalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z Focusem i z Durexem się zgadzam gdyż było by to zbytnio nie fair według Tik3ra gdyz cb ani razu nie widzialem na ts'ie i nie mialem okazji z tobą porozmawiać a z Tik3rem mam dobry kontakt na ts'ie a więc stanowcze NIE.Czyli albo wracasz wraz z Trik3rem albo wogule.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie znam w 100% sytuacji choć trochę o niej słyszałem. Tak jak Durex wyżej napisał nie uczciwe będzie przywracać admina tylko Tobie. Oboje jesteście winni. Co do powrotu nie zgadzam się. Albo dwóch albo żaden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dla mnie szoku nie powinien miec admina, na ts siedze sobie z trikerem poznalem go, calkiem spoko sie wydaje. Szoku na ts nigdy nie byl, i jak widac raczej nie bedzie, dlaczego on nie musi akurat? Ja jestem za tym zeby admina odzyskal tylko triker, bo jak dla mnie zachowal sie calkiem okej w stosunku do szoka, no moze niekonieczne do administracji, no ale w kazdej "firmie" xD trzeba cos ukryc zeby wszystko wmiare dzialalo! A jak widze szoku juz nie jest taki spoko do trikera, ktorys post na poczatku widzialem " ze nie powinien miec admina..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Staszeq jak coś :) to mam pozwolenie od dwóch H@ niebycia na TS, gdyż w akademiku nie można go odblokować, jak chcesz na skype jestem zawsze więc żaden problem żeby wykonać połączenie :)

 


 

Jak Vedaar napisał wcześniej, Tr!ck3r leci bez ostrzeżenia... no ja niestety takiego czegoś nie mam :) widać mają większe zaufanie do mnie :) a tak ogólnie... ja nie rozumiem ku*** podpuszczanie czy z mojej czy ze strony Vedaara to nie jest powód do zabierania admina i jakiś kłótni, powodem jest to że on o tym nie powiadomił i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale staszeq wytłumacz mi coś :) przecież ja nie popełniłem błędu ? mnie admina zabrano za to że Tr!ck3r płakał za bardzo Vedaar-owi o go spamował cały czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

No to skoro triker nie otrzyma admina, to tak jak mowil durex to albo wszyscy wracaja albo nikt.

 

 

 

 

Straszqu ten post nic nie wniósł do tematu tylko stresciłes swoja wczesniejsza wypowiedz ;)

 

wroc do postu #16 i powiedz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale chodzi o to że tam tłumaczyłeś się że nie miałeś okazji mu napisać o całym zajściu bo nie masz gg itp itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak, chodzilo mi o to sytauacje, po calym zajciu, chodzilo o wasze klamstwo.

 


 

ze vedaar jednak o wszytkim wiedziali dlatego chcialem mu tu wtlumaczyc, wiec skoro nie mialem jak powiedzialem aquaxowi o wszytskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Tak, chodzilo mi o to sytauacje, po calym zajciu, chodzilo o wasze klamstwo.

 


 

ze vedaar jednak o wszytkim wiedziali dlatego chcialem mu tu wtlumaczyc, wiec skoro nie mialem jak powiedzialem aquaxowi o wszytskim.

 

 

 

 

Dlaczego nadal potrzymujesz to ze nie miales jak ? bo doslownie 10 sec po tym zajsciu wbilem na serwer i byles i grales ze mna :) tak wiec kto tutaj kurcze klamie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Posluchaj vedaar, grales na szoku czy na sobie bo ja juz cie nie moge zrozumiec, raz grasz na nim raz na sobie wiec wiesz skad wtedy mialem wiedziec.

 

Ps. Nie chce tutaj nikogo obrazac ale dobrze wiesz ze to co Ty i Szkou zrobil nie bylo wobec mnie fair. Nie wiem dlaczego masz o mnie takie zle zdanie ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...