Skocz do zawartości
Gość

Powrót

Rekomendowane odpowiedzi

Jakim prawem mowisz ze gram raz na Szoku a raz na moim nicku ? ja gram na swoim albo na innych, na nicku Szoku nigdy nie gralem wiec gubisz sie w tym co piszesz, to byl taki tescik na to co zrobisz no i nie zaliczyles go.

 

I nie wiem dlaczego nie mozesz zrozumiec tego na jakim nicku gralem jak nigdzie nie napisalem ze gralem na nicku Szoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Vedaar posluchaj wiem ze zawinilem, za co bardzo przepraszam zrozum ze staralem sie wypelniac ta funkcje jak najlepiej, ale czemu nie mozesz potraktowac tego jako male wykroczenie?

 

 

"

 

ze ktory cos odpierdoli w przeciagu 2-3 tygodni to leci bez ostrzeżenia jak sie zgadzacie to napiszcie do aquaxa o adma bo ja czasu nie mam"

 

-zgodziles sie ;)

 

-odpierdoles cos

 

-straciles admina

 

-wiec po co ten placz teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Boże widzisz a nie grzmisz prawda jest taka że Trickera chciałeś wyrzucić Patryk i zachowałeś się nie w porządku bo miałeś ich traktować równo, sam tak pisałeś a pierwszego dnia już wykorzystałeś Szoku żeby podpuścić go na Trickera naprawdę uważasz że to było równe traktowanie???... Dla mnie osobiście to obaj powinni dostać po szansie tylko bez żadnych tanich sztuczek i prowokacji dobrze wiecie że jak admin nie będzie się nadawał to to jest kwestia tych 2-3 tygodni żeby można było to wywnioskować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Marku prawda jest taka ze admina on i Bocislaw dostali rzutem na taśme, nie byłem pewny odnosnie Triker tak wiec go sprawdzilem, do Bocislawa bylem pewny bo Ciebie ma pod reka ale nie dokonca wywiazuje sie ale to juz inna bajka.

 

A co do Podan to jasne bylo napisane ze Triker jedna wpadka i leci a to ze nie chcial takiej rzeczy powiedziec to jest moim zdaniem nie byle pierdola ;)

 

Szoku nie mial nic takiego napisanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Trochę w tym prawdy jest... niemniej jednak tak rygorystyczne traktowanie już biorąc to pod uwagę że w sumie ja np uznałbym takie coś za żart. Ale nie da się zaprzeczyć że w sumie szoku winy nie ponosi... Ale to jego zachowanie po tym temacie było karygodne szoku pochwal się ładnie jak pisałeś do Trickera, niemniej jednak byłbym nawet w stanie zgodzić się na jego prośbę pod warunkiem że nie będziesz więcej robił takich rzeczy... Ty i Veedar bo uważam że to było bardzo nie w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z tym co mowi wilku o wyzywaniu to jest raczej prawda! Bo gdy gralem z trikerem i siedzialem z nim na ts'ie, to samo mi mowil jak go nie ladnie wyzywal szoku jak stracil adma!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wyzywałem jak już coś.... tylko grzecznie napisałem czy się cieszy z tego co zrobił :) i na tym się zakończyło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja mam taką propozycje aby obaj panowie wrucili gdyż 1 to oszust i wyleciał.Według mnie jak chciałeś go sprawdzić to nie w taki sposób.Jest wiele innych radykalnych metod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po 1 :) przeczytaj sobie słownik kilka razy :)

 

Po 2 :) kogo nazywasz oszustem ?? bo jeżeli mnie to...

 

Po 3 :) naucz się czytać ze zrozumieniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Słownik czytam codziennie więc niewiem o co ci chodzi :P

 

Oszust w sensie ze Wasil (oszust)

 

Czytam ze zrozumieniem ze to nie ty tylko Vedaar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kazdy kto sie wypowie komentujesz. Wez i skończ to robic! ... Masz 35 postow i mam wrazenie ze na tym podaniu nabiles przynajmniej z 10. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Kilka dni temu miałem napisać ze przywroce im obydwóm admina no ale niestety to jak uslyszalem Trikera przekleństwa i nadodatek wyzwiska to zniechecilo mnie do przywrocenia mu admina dlatego Przywroce admina Szokowi ( jak bylo wyzej napisane Tricker mial nie dostac zadnej szansy tak w podaniu bylo ) Triker nie umie sie zachowac na serwerze tak wiec nie ma co liczyc na admina , u Szoka nic takiego nie bylo napisane tak wiec mozna przyjac ze dostał zasluzona szanse tak jak inni dostawali i to nie jedna ;) Co nie Durex?:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...