Skocz do zawartości
Gość

Sklepik z zamówieniem

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym dać taki pomysł ze sklepikiem na stronce w którym składa się zamówienia ponieważ widziałem taki na innej serwerowni.Wyglądał by on tak.

 

Wchodzi się na niego wybiera np. Klasa premium i jaka oraz na ile itp. lub wybiera się vip.

 

Podaje się nick hasło.

 

Wysyłasz sms podajesz kod zwrotny zamówienie złożone po jakimś czasie jak wejdzie aquax lub Vedaar odbierają to zamówienie i dają ci i już masz premke.

 

Oszczędziło by to takiego spamu kiedy bd vedaar albo aquax itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bedzie forum ogarniete to bedzie sklepik ale nie taki ze ja albo aquax dodamy tylko automatycznie bedize dodane ale narazie nie mamy czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ha no pomysł jest wspaniały, widać ile teraz jest spamu o kp. Jeszcze lepiej by było jak by forum było synchronizowane z serwerem i klasa premium była by nadawana automatycznie po zakupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

no takie sklepiki sa :o

 

 

 

 

Trzymam kciuki żebyś to ogarnął jak najszybciej.

 

Mój post nie miał wprowadzić jakiejś innowacji dlatego też nie wiem skąd Twoja ironiczna emota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

no takie sklepiki sa :o

 

 

 

 

Trzymam kciuki żebyś to ogarnął jak najszybciej.

 

Mój post nie miał wprowadzić jakiejś innowacji dlatego też nie wiem skąd Twoja ironiczna emota.

 

 

 

 

Ponieważ wyrazilem zdziwienie z powodu tego co napisales

 

bo sklepiki sa zsynchronizowane ze strona zeby to dzialalo automatycznie a ja Twoja wypowiedz odebralem jak bys wpadl na taki pomysl ;o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...